Роберто Моралес: «Ситуація з переходом Зозулі в «Райо» — це великий прокол його агента»

Світовий футбол 3 Лютого, 18:25 964
Роберто Моралес: «Ситуація з переходом Зозулі в «Райо» — це великий прокол його агента»
​Авторитетний український телекоментатор і експерт іспанського футболу Роберто Моралес — про проблемний трансфер Романа Зозулі.

Про прокол агента Романа Зозулі

«Ситуація з переходом Зозулі в «Райо» — це великий прокол агента Роми. Він сам живе в Мадриді і повинен був знати, як йдуть справи в клубі», — говорить Моралес XSPORT.ua.

Про вболівальників «Райо Вальєкано»

«Вболівальники «Райо» - дуже специфічні, там є боротьба між ультралівими угрупованнями і клубом, запрошення Роми стало моментом, на якому вони змогли показати свою політику. Ситуація із Зозулею - це не кофлікт вболівальників проти нього, це конфлікт фанатів з керівництвом».

Про підтримку партнерів по «Бетісу»

«Те, що партнери по «Бетісу» підтримали Роману - це показує їх командну етику, адже кожен з них розуміє, що в майбутньому така ж ситуація може складеться з ним».

Про відстоюванні позицій Зозулі в міжнародних органів

«Думаю, що органи футбольної влади зроблять для Зозулі виняток і дозволять заявити його за якийсь клуб. Однак, я не думаю, що він повернеться в «Бетіс». Це для нього не варіант».

Про вплив ситуації на збірну України

«На збірну України ситуація з Зозулею не особливо вплине, адже якщо бути чесним, то форварда запрошували в команду через його колишні заслуги. Але це питання не до Андрія Шевченка, а до самого Романа, який розгубив свою форму, взагалі не граючи в Іспанії».