Михайло Кополовець: «Фанати «Райо Вальєкано» занадто багато на себе беруть»

Футбол України 3 Лютого, 21:49 897
Михайло Кополовець: «Фанати «Райо Вальєкано» занадто багато на себе беруть»
Український футболіст поділився думкою щодо інциденту іспанських вболівальників із Романом Зозулею.
«Мені здається, відбувається підміна понять - Роман Зозуля став жертвою якоїсь незрозумілої афери. Футболіст з України приїхав до Іспанії в одязі із зображенням національного символу. Ці фанати «Райо Вальєкано» занадто багато на себе беруть. Мені просто по-людськи шкода Зозулю. Одноклубники з «Бетіса» українця підтримують - це теж промовистий факт.
Я схвалюю вчинок Романа - він патріот своєї країни. У нього абсолютно природне бажання - підтримати наших бійців, своїх друзів. Ми всі знаємо, який цей хлопець - він робить це щиро. Зозуля для мене - це цвіт нації. Наші герої протистоять агресорові на сході, а Роман допомагає їм в тилу. Я знаю його особисто, хоча тісно не спілкуюся з ним, але хочу висловити йому свою підтримку.
Почався шум через тризуба. Я не можу зрозуміти, в чому проблема. Ти любиш свою країну, що тут поганого? Подивіться, скільки росіян приїжджає зі своїми символами, наприклад, до Туреччини. Вони теж патріоти своєї держави і хочуть, напевно, це продемонструвати. Я ось недавно з Чехії приїхав - там повно росіян в костюмах з написами «Russia». Так що злочинного зробив Зозуля? Він робить це не награно, як деякі. Він цим живе.
Коли я грав в Німеччині, то багато тамтешніх росіян говорили те ж саме, що ми почули в Іспанії. Вони просто зомбовані: «Росіян на сході України немає». Мовляв, це все громадянська війна. Але їм Путін сказав: «Наших там немає». І вони до останнього вірять. Я їм кажу, що у нас війна, а вони відповідають: «Громадянське протистояння». Думаю, в Німеччині таких проблем би не виникло, але це важко передбачити», - розповів Кополовець.