Герой футбольного дня. Даніло Сілва

Динамо Київ 4 Лютого, 10:53 670
Герой футбольного дня. Даніло Сілва
Про можливий перехід захисника «Динамо» Даніло Сілви до «Інтернасьоналя».

Втрата Даніло Сілви навряд чи входила в плани головного тренера «Динамо». Сілва – хоч і легіонер, але вже настільки відданий киянам, надійний і перевірений у найважчих ситуаціях, що його місце в команді виглядало недоторканим навіть під час процесу українізації та омолодження. Тим паче, що Сілва вміє зіграти як в центрі оборони, так і на якомусь з флангів. Такими футболістами в такий непростий час не розкидаються.

Проблема в тому, що Даніло Сілву з колії вибила травма. В поточному сезоні бразилець відіграв за киян лише шість поєдинків – решту часу лікувався. І ще лікуватиметься мінімум до квітня місяця.

Такі проблеми, очевидно, й спонукають киян до рішучих дій щодо подальшої долі Даніло Сілви. На гравця зараз є попит з боку «Інтернасьоналя», з яким у динамівців налагоджені ділові стосунки. Клуб, з якого Сілва свого часу й перебрався до «Динамо», зацікавлений в тому, аби Даніло Сілва повернувся на батьківщину.

Навряд чи «Динамо» виграє щось у фінансовому плані, але залишиться в плюсі з, так би мовити, морально-етичної точки зору, гідно влаштувавши подальшу професійну долю одного з найкращих легіонерів в сучасній історії київської команди. А що стосується заміни Сілви… Кияни уже навчилися грати без нього. Так, пішов ще й Макаренко. Але прийшов Пантич, ведуться перемовини з Кадаром, награватиме Ребров Очігаву і Бурду. Катастрофічною проблемою для «Динамо» втрата Сілви не стане.

Взагалі, для сьогоднішнього «Динамо» існує лише одна фігура глобального масштабу – це Андрій Ярмоленко. Без всіх інших при правильному підході можна обходитися майже безболісно.