Голи Циганкова та Оріховського принесли «Динамо» перемогу над «Осієком»

Динамо Київ 7 Лютого, 19:27 927
Голи Циганкова та Оріховського принесли «Динамо» перемогу над «Осієком» | 19-27
«Біло-сині» перемогли в товариському матчі з хорватським «Осієком» — 2:1

«Динамо» активно провело першу двадцятихвилинку, що й стало запорукою забитого м'яча. Після пасу Мораєса Віктор Циганков відправив м'яч у сітку воріт суперника. 1:0

На 31-ій хвилині замість Морозюка вийшов Бурда, замість Циганкова — Бєсєдін.

До завершення першої половини матчу «біло-сині» активно атакували, а гості засіли в глибоку оборону.

Нагадаємо, що у цьому матчі точно могли зіграти Гонсалес, Михайличенко та Шепелєв, які напередодні займалися за індивідуальною програмою.

Другий тайм активніше розпочали гравці «Осієка». Спочатку небезпеку біля Воріт ліквідував Очігава. Хвилину потому Артур Рудько виручив киян, зробивши чудовий сейв.

На 57-ій хвилині Віду змінив Морозюк. На 61-ій замість Ярмоленка вийшов Циганков і капітанська пов'язка перейшла до Морозюка.

Завершення матчу видалося цікавим. Спочатку хорвати голом Князевича на 71-ій хвилині зрівняли рахунок — 1:1.

На 89-ій хвилині після атаки правим флангом Оріховський забиває гол там приносить динамівцям мінімальну перемогу — 2:1.

Товариський матч. «Динамо» Київ — «Осієк»:

Голи: Циганков 19', Оріховський 89', Кнежевич 77'

Попередження: Лукіч - 43, Віда - 55, Корзун - 80.

Стартовий склад «Динамо»: Коваль, Морозюк, Пантич, Антунеш, Віда, Рибалка, Гармаш, Буяльський, Ярмоленко, Циганков, Мораєс.

Лава запасних: Рудько, Бурда, Хачеріді, Очігава, Корзун, Оріховський, Сидорчук, Громов, Бєсєдін, Яремчук.

«Осієк»: Малениця, Баришич, Барац, Міоц, Ейюпі, Перошевич, Лесьяк, Шкорич, Пушич, Льопа, Лукич.

Лава запасних: Микулич, Житняк, Лончар, Джолан, Бобан, Войнович, Шполярич, Марин, Лєко, Шимунец, Гргіч, Луліч, Петрович, Маташ, Кнежевич.