Вихованець «Динамо» став гравцем іспанського «Алавеса»

Динамо Київ 8 Лютого, 13:08 2017
Вихованець «Динамо» став гравцем іспанського «Алавеса»
Випускник Академії київського «Динамо» продовжить кар'єру в Іспанії.

Вихованець «Динамо» підписав контракт з іспанським клубом «Алавес». Півзахисник Олексій Хахльов влітку закінчив клубну академію «біло-синіх», але відмовився підписувати контракт зі столичним клубом.

Молодий футболіст - про новий виток своєї кар'єри:

«День, який відкрив очі до більшого. День, який подарував незабутні емоції. День, якого я чекав усі свої 18 років. День, який втілив маленьку мрію в реальність! День, до якого я йшов: правильним, чи не правильним шляхом, судити не мені, але маю такий результат. Хочеться в першу чергу подякувати клубу «Динамо» Київ, який виховав мене, як футболіста і як особистість. Клубу, якому належить частинка мого серця. Клубу, який створював протягом шести років якнайкращі умови для проживання і тренувань. Окрема подяка всім працівникам академії. А найбільша подяка та побажання подальшого успіху моїм партнерам по команді.

Немає слів, щоб описати, як я вдячний своїм батькам, які у не простий для мене час знайшли правильні слова, правильну мотивацію і поставили на правильний життєвий шлях. Ви - взірець того, як треба поводити себе у цьому світі, Ви ті, хто буде вірити в мене, навіть якщо буде гніватися весь світ! Низький уклін, Мама і Тато!

Хочу подякувати Олегу Смалійчуку за високопрофесійну пророблену роботу.

І подяка клубу «Депортіво Алавес» за довіру. Далі - більше!», — написав футболіст у своєму Instagram.

Олексій Хахльов-старший - про перехід свого сина до іспанського клубу:

«Зроблено! Done! Hecho!!!

Олексій Хахльов (júnior) став гравцем клубу Deportivo Alavés, який виступає в одній з найсильніших футбольних ліг Європи - іспанській Прімері «La Liga Santander».

Хочу подякувати клубу «Динамо» Київ та особисто президенту Суркісу Ігорю за правильну роль в підготовці спортсмена та вихованні сина!

Гордість та радість за тебе! Успіхів тобі, мій сину!!!», — написав батько футболіста у Facebook.

Олексій Хахльов з Олегом Смалійчуком:

Олексій Хахльов-старший з сином:

Хахльов підписав контракт з середняком іспанського чемпіонату / facebook.com/oleksiy.khakhlov

Фото Alexey Khakhlov.

Фото Олексій Хахльова.

Фото Alexey Khakhlov.