Футболістам «Барселони» потрібно стриманіше висловлюватися на тему арбітражу. Так, каталонців судять поганенько, але далеко не завжди «гранатові» є жертвами арбітражу, - як намагаються подати ситуацію, зокрема, Херард Піке та Луїс Суарес. Тут навіть більше можна зрозуміти тренера «Атлетіко» Дієго Сімеоне. Проти його команди помиляються рідше, аніж проти «Барселони». Але й на користь його команди помиляються не так часто, як на користь «Барселони».
Уругвайця вчора вилучили безпідставно. І безпідставно він пропустить фінал. Але ж цього фіналу для «Барселони» взагалі могло не бути, якби арбітри зарахували чистий, справедливий гол Антуана Грізманна. Й те, що судді опосередковано помилилися під час голу «Атлетіко» в першому матчі протистояння (опосередковано, бо фол Коке проти Луїса Суареса якщо й був, то за два (за два!) кроки до результативного удару), аж ніяк не компенсує несправедливості результату вчорашнього поєдинку.
Та й взагалі… Луїс Суарес, позиціонуючи себе і свою команду жертвами арбітражу, забуває про те, як «Барселона» забивала з офсайду «Валенсії» (хоча згодом суддівський комітет Іспанії не визнав дії арбітра помилковими, але страусова позиція нехай залишиться на совісті іспанських чиновників), як у її ворота не призначали пенальті на користь тієї ж «Валенсії», як скасували чистий гол Хуанмі у ворота тер Штегена, як зафіксували неіснуючий офсайд в гравця «Реалу Сосьєдаду», коли той «вивалювався» на ворота «Барселони», як не дали другої жовтої карточки Ліонелю Мессі в тому ж поєдинку. І таких моментів «за» «Барселону» назбирається достатньо. Як і «проти» «Барселони». Як і «за» / «проти» інших іспанських команд.
Проблема не в суддівстві «проти» чи «за» «Барселону». Проблема в суддівстві іспанського футболу загалом. Один з найкращих футбольних турнірів планети арбітри псують своїми безглуздими помилками. А ще гірше – коли хтось говорить на підставі цього про змову, заплющуючи очі та волаючи там, де зручно самому собі.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!