Форма збірної України 2017: коли чекати презентацію

Збірна України 9 Лютого, 11:49 925
Форма збірної України 2017: коли чекати презентацію
Федерація футболу України визначає дату, коли відбудеться презентація нового технічного спонсора та нового дизайну форми збірної України.

Вчора стало відомо, що збірна України отримала нового технічного спонсора. Ним стала компанія Joma.

За інформацією «Футбол 24», наразі визначається дата презентації нового варіанту форми збірної України. Ймовірно, що презентація пройде на початку зборів «синьо-жовтих» напередодні матчу Хорватія – Україна, що відбудеться в п'ятницю, 24 березня. Цією датою може стати понеділок, 20 березня.

Дизайн нового варіанту форми наразі тримається в секреті. За інформацією «Футбол 24», новий дизайн відрізняється від того, який наразі розповсюджується в «мережі» як можливий варіант форми збірної України.

Перший матч в формі нового спонсора збірна України проведе проти збірної Хорватії. Матч відбору ЧС-2018 Хорватія – Україна відбудеться у Загребі на стадіоні «Максімір».

Нагадаємо, що минулим технічним спонсором збірної України була компанія adidas. Cпівпраця між adidas і ФФУ почалася в 2009 році та завершилася у кінці 2016 року. У формі adidas збірна України виступала на Євро-2012 і Євро-2016.