Прощання з Віктором Чановим відбудеться в суботу

Динамо Київ 9 Лютого, 15:41 874
Прощання з Віктором Чановим відбудеться в суботу
Легендарний воротар «Динамо» Віктор Чанов помер, не приходячи до тями, після операції.
«Ми були дуже близькі, жили в одній кімнаті на базі «Динамо», тому мені зараз дуже складно прийняти все, що сталося. Коли людина при повному здоров'ї і ось так йде..., - сказав «КП» в Украине» Вадим Євтушенко, який зараз тренує «Черкаський Дніпро». - Він був дуже веселою людиною, мені пригадуються його розповіді і жарти.

Він умів весело розповідати історії з життя, у нього правда з вигадкою з'єднувалася, і ніколи не зрозумієш, де він прикрасив. Звичайно, після закінчення кар'єри ми бачилися не так часто, наші шляхи розійшлися, але кожен раз, коли ми зустрічалися на різних заходах, ми спілкувалися як старі друзі. У нас взагалі була дуже дружна команда, і Вітя був серцем цієї команди.

Те, що сталося, ще не вкладається в голову. Восени ми бачилися в Дніпрі на матчі пам'яті Кучеревського, а потім пізніше ми ще грали в футбол разом. Востаннє ми зустрічалися на турнірі імені Колотова і Рудакова в грудні. Вітя не грав, але приїхав на нас подивитися, підтримати. Це була наша остання зустріч... Прощання і похорон будуть у суботу».