Андрій Шевченко: «Найголовніше - це бажання Бланко-Лещука»

Динамо Київ 10 Лютого, 17:41 618
Андрій Шевченко: «Найголовніше - це бажання Бланко-Лещука»
Головний тренер збірної України, побувавши на спарингу «Шахтаря» з «Ріу Аве» на зборах «гірників» у Португалії, по гарячих слідах поділився враженнями.

- Я продуктивно поспілкувався з наставником «Шахтаря» Паулу Фонсекою, отримавши потрібну інформацію щодо всіх збірників. Команда сконцентрована, провела непоганий матч проти «Ріу Аве». Приємно, що гравці національної збірної знаходяться в непоганій формі. Почав тренуватися Бутко. За настроєм хлопців я побачив, що всі вони з нетерпінням чекають відновлення сезону.

Як головний тренер я переживаю за виступ «Шахтаря», і збірників зокрема, на європейській арені. Хочеться, щоб гірники добре зіграли проти «Сельти» в Лізі Європи.

На жаль, двомісячна пауза вибиває всі вітчизняні колективи з колії. В Європі таких перерв немає. Сподіваюся, у «Шахтаря», дивлячись на те, як зараз виглядає команда, проблем не буде. Мені сподобалося, як проявив себе Андрій Борячук. Радує, що наставник «гірників» дає всім шанс показати себе.

- Густаво Бланко-Лещук не раз говорив, що хотів би зіграти за збірну України. Які його якості ви могли б виділити?

- Найголовніше - це його бажання. Якщо він і далі буде грати в основному складі, забивати голи, приносити користь «Шахтарю», то, звичайно, ми звернемо на нього увагу, - цитує Шевченка zbirna.com.