Олег Венглинський: «Є передчуття, що «Динамо» U-19 далеко зайде в цьогорічній Юнацькій Лізі УЄФА»

Динамо Київ 10 Лютого, 21:05 1189
Олег Венглинський: «Є передчуття, що «Динамо» U-19 далеко зайде в цьогорічній Юнацькій Лізі УЄФА»
Колишній гравець київського «Динамо», експерт програми «Профутбол» Олег Венглинський прокоментував для 1927.kiev.ua результати жеребкування Юнацької ліги УЄФА, за якими динамівцям належить зіграти з «Аяксом».
— «Аякс» — дуже важкий жереб. Серйозна команда, амбіційна, з відомою всім школою. Вони прекрасно знають про перерву в чемпіонаті у наших динамівців, розуміють, що в киян немає потрібних ігрових кондицій і кинуться в атаку з перших хвилин. Зі старту матчу буде дуже жорсткий пресинг і високий темп. Так би мовити, вони спробують «взяти бика за роги».

В «Аяксі», швидше за все, ознайомилися з грою «Динамо» проти «Мідлсбро» і вже знають наші сильні та слабкі сторони. Вони будуватимуть гру з акцентом на індивідуальні якості своїх лідерів, з якими киянам потрібно зіграти дуже уважно.

Минулорічний суперник «Мідлсбро» взагалі нічого не запропонував. За рахунок фізичної готовності вони просто «зім’яли» киян. Динамівці виявилися неготовими до такої гри. Я дивився той матч і не впізнавав нашу команду. Тому, важливо і в матчі з «Аяксом» бути готовими до такого ходу гри і не повторити минулорічних помилок.

Головне для нашої команди – це грати свою гру, вистояти стартовий натиск. Чим далі, тим осмисленіше зможе зіграти «Динамо» і матиме більшу перевагу, зможе частіше вмикати швидкість на флангах і підключати крайніх захисників.

Юнацький футбол більш непередбачуваний, його важче спрогнозувати. Але є передчуття, що нинішнє «Динамо» U-19 далеко зайде в цьому турнірі. Якщо хлопці й надалі демонструватимуть таку ж гру, як на груповому етапі, на це можна розраховувати.

U-19 сильне своїм колективом і командною грою, є дійсно яскраві виконавці. На цей турнір «Динамо» робить серйозну ставку. Думаю, тренерський штаб вже зібрав інформацію по супернику, вони обов’язково переглянуть стиковий матч «Аякса» з «Ювентусом» та останні поєдинки нідерландців в чемпіонаті. Я впевнений, що на нас чекає хороший бій. Як говорив Остап Бендер: «Живим ми їм не здамося» — хто міцніше вчепиться за результат, хто краще налаштується на матч, той і переможе.

Я вірю, що нашим хлопцям під силу переграти «Аякс». На 100% впевненості немає, але, я думаю, що наші хлопці справляться з цим надважким бар’єром, — сказав Олег Венглинський.

Розмовляв Микола Тимощук