Артем Франков: «Чи обіграє «Шахтар» «Сельту»? Дуже не впевнений»

Футбол України 13 Лютого, 15:59 509
Артем Франков: «Чи обіграє «Шахтар» «Сельту»? Дуже не впевнений»
Головний редактор журналу «Футбол» дав прогноз на матч «Сельта» - «Шахтар», який відбудеться найближчого четверга.
«Одне можна сказати точно - слабше за складом «Шахтар» не став, а ось в якому стані він підійде до дуже непростого протистояння з «Сельтою», питання до Паулу Фонсеки, який проводить в клубі перший сезон і, відповідно, вперше працює з ним в зимову перерву, абсолютно нетрадиційну для його рідної Португалії, де він раніше працював.

Робити висновки по контрольних поєдинках дайте кому-небудь іншому, я не хочу витрачати свій і ваш час, а також журнальні площі.

Чи обіграє «Шахтар» «Сельту»? Не впевнений. Дуже не впевнений. Питання не в історичних рахунках, коли «ЄвроСельта» обіграла донеччан, які тільки піднімали «євроголову», але в тому, що БУДЬ-ЯКІ іспанські клуби до біса сильні. Не забувайте про це.
Ну а поки єврокубки підійшли до такої міри, що створюється повне враження - хтось сопе за плечем, обдаючи спину і потилицю вологим, гарячим диханням... Вболіватимемо!

У відповідь на традиційне звинувачення в неприязні до «Шахтаря» можу повідомити, що до традиційного аргументу щодо кровної зацікавленості в успіхах українських клубів («Футбол»!) додалося пристрасне бажання подивитися побільше єврокубкових, смачних поєдинків на харківському «Металісті». «Хенде» мені на допомогу», - висловив свою думку Франков у журналі «Футбол».