Динамівці в оренді: асист Теодорчика та безпорадність команди Кравця

Динамо Київ 14 Лютого, 08:55 874
Динамівці в оренді: асист Теодорчика та безпорадність команди Кравця | 19-27
Підбиваємо підсумки ігрового уїк-енду для динамівців, які виступають на правах оренди в європейських клубах.

Дьємерсі Мбокані не грає за «Халл» більше місяца – востаннє він виходив на поле 2 січня, потім була поїздка на Кубок Африки, а в суботньому матчі проти «Арсенала» конголезець був відсутній у заявці через хворобу, характер якої англійські ЗМІ не уточнюють. Без орендованого динамівця «Халл» поступився «канонірам» із рахунком 2:0, і в турнірній таблиці АПЛ «тигри» йдуть у зоні вильоту – на 18-й позиції.

Без голу цими вихідними пішов із поля Лукаш Теодорчик – його «Андерлехт» видав результативний матч із «Зюлте-Варегем», пропустивши на 2-й хвилині, але згодом відігравшись до рахунку 4:2. Поляк відзначився результативною передачею на Юрі Тілеманса у моменті з третім голом «Андерлехта»:

А також – отаким прикрим промахом із кількох метрів:

Завдяки цій перемозі «Андерлехт» відірвався від «Зюлте-Варегем», який іде третім, та набрав 52 очка - стільки ж має лідер «Брюгге».

А ось «Ніцца» Юнеса Беланда втратила можливість наздогнати «ПСЖ» та задовольняється третьою позицією в Лізі 1, зігравши внічию в гостях у «Ренна». Причому цей результат ще можна вважати вдалим, адже Беланда та компанія в першому таймі пропустили два голи, проте зуміли відігратися після перерви (2:2). Юнес Беланда провів на полі весь матч, але відзначився лише жовтою карткою за фол на 83-й хвилині.

Артем Кравець також зіграв усі 90 хвилин за «Гранаду» у поєдинку проти «Ейбара». Команда динамівця зазнала розгромної поразки з рахунком 4:0 та йде передостанньою в турнірній таблиці Прімери після 22-х турів.