Роберто Моралес: «Захист «Сельти» відверто проблемний за набором особистостей»

Світовий футбол 14 Лютого, 12:03 619
Роберто Моралес: «Захист «Сельти» відверто проблемний за набором особистостей»
Роберто Моралес - про майбутній матч «Сельта» - «Шахтар».

Перед першим поєдинком 1/16-ї фіналу Ліги Європи між «Сельтою» та «Шахтарем» UA-Футбол з метою вияснення козирів суперників звернувся до знавця з іспанського футболу Роберто Моралеса. Експерт люб'язно поділився своєю думкою.

«Якщо не знітитися, то у «Сельти» будуть проблеми»...

- «Сельта» - суперник для усіх команд неприємний, бо вона має чітко випрацюваний малюнок гри, в нинішній манері діє ще з часів Луїса Енріке, тобто четвертий сезон поспіль. Захист відверто проблемний за набором особистостей. Зараз ставка робиться на Мальо-Ронкалью-Кабрала-Отто. З них ще капітан Уго Мальо та аргентинець Факундо Ронкалья - більш-менш серйозні виконавці. Саме це і є проблемою для команди, тому «Шахтар» має бути готовим до того, що суперник брак класу у цій ланці компенсуватиме активним високим захистом, - каже Роберто Моралес. - Якщо не знітитися, то у «Сельти» будуть проблеми. Важливо, наскільки добре вдасться протидіяти опорникам галісійців – Радоя проводить відмінний сезон, прогрес очевидний і він може все; чилійці ж Діас і Ернандес теж досить сильні хлопці, хоча не зовсім стабільні.

Сельта (Виго)

Атаку ж «Сельти» очолює Аспас; футболіст нині переживає дуже продуктивний період і діє на трьох позиція попереду, зокрема й справа, тоді цей фланг стає головною зброєю команди, - зауважив експерт. - Якщо вийде в основі Бонгонда, то його лівий фланг закрити буде легше, хоча швидкістю він Срні життя попсує. Натомість, Сісто значно небезпечніший, він не тільки біжить, а й обігрує, б’є. Проти нього важливо добре діяти з самого початку. Аби не дати Піону почуватися комфортно, - він ще недостатньо впевнений у власних силах.

«У опонентів дуже чітко спланована гра і хороший тонус»...

Проти «Сельти» доведеться серйозно поборотися за ініціативу, адже Едуардо Беріццо прагне контролювати хід матчу. Це буде протистояння майже рівних команд. На боці «Шахтаря» індивідуальна майстерність бразильців, у опонентів дуже чітко спланована гра і хороший тонус, - резюмував Роберто Моралес.