«Олімпік» може знятися з чемпіонату України

Футбол України 14 Лютого, 19:27 578
«Олімпік» може знятися з чемпіонату України
​Президент донецького «Олімпіка» Владислав Гельзін не виключає, що команда може знятися з чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги через те, що «Олімпік» не отримав можливості грати на стадіоні ім. Баннікова, який належить Федерації футболу України.

Про це Владислав Гельзін повідомив в коментарі «Футбол 24».

«Це вже останній варіант, але таке може статися через відсутність нормального ставлення з боку Федерації з приводу стадіону. Якісь називаються необ'єктивні причини, щоб дати або не дати нам стадіон ім. Баннікова. Йде якась розмита інформація. Взялися за реконструкцію, пройшло півроку, і ніяк не можуть здати його в експлуатацію. Навіщо тоді це було робити?» .

Гельзін не розуміє, чому не йдуть назустріч командам, які опинилися в складному становищі.

«Всі знають, що ми із зони АТО, а нам не йдуть назустріч і пропонують стадіони, які знаходяться в 8-9 годинах їзди від Києва, де ми зараз базуємося, і які коштують божевільних грошей. Ми кожну гру будемо на виїзді, що і було раніше, 8-9 годин будемо витрачати на поїздку туди, стільки ж – на дорогу назад, плюс потрібно дати час гравцям, щоб відійти від дороги. Три дні тренувального процесу у нас будуть випадати. Як ми можемо підготуватися і ставити якісь завдання в чемпіонаті?» – зазначив президент «Олімпіка».