Вардан Ісраелян: «Те, що стадіон у Кам'янському буде добудований - це сто відсотків»

Футбол України 14 Лютого, 22:02 523
Вардан Ісраелян: «Те, що стадіон у Кам'янському буде добудований - це сто відсотків»
​Президент «Сталі» в ексклюзивному інтерв'ю «Футбол NEWS» розповів про будівництво нового стадіону.

«У нас не було можливості для тренувань і нам довелося виїхати. Чому Київ? Тому що ми вже знали там багато місць, де команда може базуватися і тренуватися. Природно, вибирали з міркувань співвідношення ціни і якості. Звичайно, нам важко. Ми вибрали Київ не тому, що це - гарне місто, столиця, і там все добре. Я б із задоволенням базувався і в Дніпрі, в Кам'янському тому ж самому, якби була можливість. Я більше буваю там, ніж в Києві. Я радію, коли є можливість на два-три дні вивести команду в місто, щоб люди бачили, що в цьому місті є команда.

Зараз в ньому готуємо вже кілька полів, щоб б хоча б команда U-19 або дублюючий склад змогли базуватися там і навіть грати. Ви бачили поле «Метеора». Раніше ж воно не було таке. Завдяки людям, які працюють там, завдяки нашому агроному це поле вже стало схоже на поле, яке підходить за всіма вимогами.

Найважливіший момент - ніхто не відійшов від думок, щоб побудувати стадіон там. Він буде будуватися. Спочатку розтягнулися терміни, тому що треба було проект міняти. Наскільки я знаю, дуже багато роботи робиться на самому заводі - палі, багато чого ... Коли будівництво почнеться грунтовно, щоб сказати, що воно почалося і через 6 місяців закінчиться - я не можу сказати. Це якраз пов'язано і з фінансуванням, природно. Те, що стадіон буде добудований - це сто відсотків. На рахунок тих розмов, що в наступному сезоні ми будемо там грати - я сам не впевнений. Але я сподівався, що до листопада стадіон буде готовий. Не знаю, наскільки все вкладеться в цей термін, з упевненістю не можу сказати», - сказав Ісраелян у коментарі Footballua.tv.