Директор «Олександрії»: «Чекаємо рішення антидопінгового центру у справі Микицея»

Футбол України 17 Лютого, 18:22 588
Директор «Олександрії»: «Чекаємо рішення антидопінгового центру у справі Микицея»
Директор ФК «Олександрія» Дмитро Китаєв розповів про хід справи з можливою дискваліфікацією Станіслава Микицея.

У підвішеному стані перебуває питання дискваліфікації захисника «Олександрії» Станіслава Микицея, який попався на допінгу і може отримати дискваліфікацію на 2-4 роки.

Раніше повідомлялося, що у вживанні допінгу Микицея підозрює УЄФА, яка звернулася зі спеціальним листом в ФФУ. Однак зараз справу розслідує вже не ФФУ, а орган неспортивної юрисдикції - Національний антидопінговий центр. Микицей дав відповідні пояснення ще до 10 лютого, але в антидопінговому центрі затягують з розглядом справи гравця.

Про перебіг справи розповів директор ФК «Олександрія» Дмитро Китаєв:

«Всі документи по справі передані в Національний антидопінговий центр, який і розглядає дані. Крім того, сам гравець вже надав всі пояснення з цього питання. Наскільки мені відомо, там ще не розглядали справу, і коли збираються - незрозуміло. Ми самі чекаємо», - сказав Китаєв.

Як повідомлялося раніше, Микицей вживав препарат проти гіпертонії, речовини якого відносяться до допінгу (про що йдеться в нібито отриманому ФФУ листі від УЄФА). Через це футболіст може отримати як 2 роки дискваліфікації (якщо погодиться з обвинуваченням), так і 4 (в протилежному випадку, але якщо факт прийому допінгу буде доведено).

Втім, покарання Микицей може скласти і менше двох років. Для цього необхідні докази, що футболіст брав препарат від підвищеного тиску за рекомендацією лікаря (тобто, був прописаний лікарем). Але невідомо, як відреагують на подібні докази в УЄФА.

27-річний захисник Олександрії був ключовим гравцем оборони команди Володимира Шарана. У поточному сезоні Микицей провів 12 матчів в УПЛ, в яких він забив 3 голи і віддав 1 результативну передачу.