Крістоф Гальт («Сент-Етьєн»; Франція)
Працює з «Сент-Етьєном» з 2009 року, що свідчить про стабільність і уміння вибудовувати довгострокові процеси. Крім того, добивається хороших результатів з командою, яка не може похвалитися багатством, що, на думку англійців, є прямою заслугою талановитого тренера, який міг би розкрити свої якості на більш високому рівні.
Руй Віторія ( «Бенфіка»; Португалія)
Віторія вигравав трофеї з кожним зі своїх клубів, крім «Пасуша», відразу став чемпіоном з «Бенфікою» та має неймовірний показник перемог - 82%.
Люсьєн Фавр ( «Ніцца»; Швейцарія)
Фавра чекають в АПЛ в найближчому майбутньому, тому що у нього слава вдумливого менеджера, який виводить команди на новий рівень. Так, він зробив гладбахську «Боруссію» командою, яка претендує на потрапляння в Лігу чемпіонів, а з «Ніццою» бореться за чемпіонський титул у Франції з ПСЖ і «Монако».
Брендан Роджерс ( «Селтік»; Північна Ірландія)
Роджерса часто поминають добрим словом, особливо зараз, коли «Ліверпуль» в кризі. Виявляється, Клопп перемагає з «червоними» нітрохи не частіше попередника. Брендан не став поганим менеджером відразу на «Енфілді», падінню його репутації посприяла продажа Луїса Суареса і часті травми гравців. Безумовно, ще не сказав свого останнього слова в АПЛ.
Кріс Хьютон ( «Брайтон & Хов»; Ірландія)
Хьютону часто не щастило раніше: звільнення з «Ньюкасла» без пояснення причин, рішення складних завдань з «Бірмінгемом» і «Норвічем», що залишився без належної оцінки. Зате зараз Х'ютон близький до того, щоб вперше в історії вивести «Брайтон & Хов» в Прем'єр-Лігу.
Жорже Жезуш ( «Спортинг»; Португалія)
Жезуш потренував дюжину португальських команд перш, ніж появився в «Бенфіці», з якою виграв три чемпіонські титули, п'ять кубків і двічі поспіль програвав у фіналі Ліги Європи. За майже 30-річну тренерську кар'єру у Жорже відсоток перемог дорівнює 54, а міг бути ще вище, якби не довгі роки роботи в середніх командах. Повинна бути причина, чому його досі не запросили в АПЛ.
Леонарду Жардім ( «Монако»; Португалія)
А ось Жардім - це один з тих, хто може приїхати в Англію і відразу очолити топ-клуб. Прийшов в «Монако», коли клуб перемкнув політику з дорогих покупок на придбання футболістів, яких можна зробити краще. Леонарду прекрасно справляється з цим завданням, особливо показова гра «Монако» в нинішньому сезоні: монегаски лідирують в Лізі 1, забили вже 100 голів у всіх турнірах і зіграють з «Манчестер Сіті» в Лізі чемпіонів. Відмінний шанс для Жардіма звернути на себе пильну увагу англійських клубів.
Сергій Ребров («Динамо» Київ; Україна)
Наставник київського клубу незважаючи на важке становище в країні та і всьому українському футболі продовжує тримати на хорошому рівні команду. На посаду головного тренера «Динамо» був призначений 17 квітня 2014 року. З того часу Сергій Станіславович привів команду до двох перемог у чемпіонаті України, виграв два Кубки та один Суперкубок. Також виводив «Динамо» в 1/4 Ліги Європи та 1/8 Ліги чемпіонів. Належний досвід роботи у Реброва вже є, до того ж наш український спеціаліст добре володіє Англійською мовою, що буде величезним плюсом у його можливій роботі на Туманному Альбіоні. Як мінімум свого шансу Сергій Станіславович заслужив.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!