Андрій Пилявський: «Відразу погодився на запрошення «Зорі»

Футбол України 27 Лютого, 18:49 782
Андрій Пилявський: «Відразу погодився на запрошення «Зорі»
Новачок «Зорі» розповів про свій перехід в команду Юрія Вернидуба та готовність знову зіграти за луганчан в УПЛ.
«Минулий перехід і нинішній трансфер в «Зорю» - це дві різні ситуації. Новий етап в кар'єрі - це коли приходиш в повністю нову команду. А «Зоря» вже стала для мене рідним клубом, тут всі знайомі, всі свої.

В першу чергу питання трансферу вирішувалося за допомогою агента, а потім я вже зв'язався з головним тренером і генеральним директором. Поговорили, домовились (правда, не відразу, адже були певні проблеми з «Рубіном»), але з часом всі питання вирішилися добре.

Особисто я не роздумував над пропозицією «Зорі». Хоча і були інші варіанти, але там були свої нюанси. А коли з'явилося запрошення від луганчан, то я відразу погодився, адже для мене це дуже хороший варіант.

Під час зимової паузи працював з індивідуальним тренером, але зрозуміло, що це не ті тренування, які потрібні футболістові для повноцінної роботи. Але коли погодив всі питання з «Зорею», відразу приїхав на збір команди до Туреччини, щоб не втрачати часу. Зараз працюю в подвійному режимі, з тренером з фізичної підготовки, щоб швидше повернути оптимальну форму.

Скільки часу дав Юрій Миколайович? Можна сказати, два тижні. Але я і сам розумію, що треба якнайшвидше повертати колишні кондиції, тому в першу чергу працюю над цим. Коли зможу вийти на поле? Поки важко сказати, для цього треба докласти багато зусиль. Поки важкувато працювати в подвійному режимі, але будемо рухатися вперед», - розповів Пилявський в інтерв'ю Sport Arena.