Владислав Калитвинцев
Маршрут: з «Динамо» в «Зорю», оренда
Корисна оренда для всіх сторін. Калитвинцев отримає ігрову практику на більш високому рівні (при всій повазі до «Чорноморця»), а у «Динамо» нарешті визначаться до кінця року, чи потрібен їм цей «вічно перспективний» виконавець.
Валерій Лучкевич
Маршрут: з «Дніпра» в «Стандард» (Бельгія)
З «Дніпра» продовжують втікати гравці, і Лучкевич вибрав не найгірший варіант для «втечі» – в Бельгії чудово працюють з молоддю і півень тамтешнього чемпіонату при цьому не є захмарним, аби мати великі проблеми з ігровою практикою. Щоправда, Валерій наразі таки має такі проблеми, але має і час для їх вирішення.
Володимир Костевич
Маршрут: з Карпат в «Лєх» (Польща)
З аутсайдера УПЛ – до команди, що буде виступати в єврокубках наступного сезону. Чудовий кар'єрний крок для Костевича, який вже з перших матчів в Польщі доводить свій високий клас.
Олександр Гладкий
Маршрут: з «Динамо» в «Карпати», оренда
«Карпати» спробують реанімувати нападника, який остаточно «скис» в «Динамо». Можливо, нижчий рівень відповідальності і відсутність конфлікту з фанатами знову дозволять Гладкому повірити в свої сили і почати забивати голи?
Євген Селезньов
Маршрут: з «Шахтаря» до «Карабюкспора» (Туреччина)
Селезньов став не потрібен «Шахтарю» і Фонсеці, а так як в Україні більше ніхто не міг платити форварду стільки, щоб той міг годувати родину, Євген поїхав заробляти в Туреччину. Втім, варто визнати, що в новому чемпіонаті футболіст відпрацьовує кожну свою копійку. Вже забив 3 голи і натякає на повернення до збірної України.
Александар Пантич
Маршрут: з «Вільярреала» (Іспанія) в «Динамо»
Сербський захисник не дуже вдало пограв з іспанські клуби «Вільярреал» та «Алавес», але в «Динамо» вважають, що з нього вийде чудова заміна для Хачеріді, якого, схоже, вже не розглядають в якості основного. Подивимося, як Пантич заграє в Києві. В УПЛ він має стати непоганим помічником команді, а от щодо Європи, тут є сумніви.
Густаво Бланко Лещук
Маршрут: з «Карпат» в «Шахтар»
Найголовніший внутрішній трансфер України. Кращий бомбардир «Карпат» і один з кращих в усій лізі перебрався до «Шахтаря». Вже непогано проявив себе на новому місці і навіть забив гол в лізі Європи, але є ще багато недоліків в грі Бланко Лещука за «гірників», які не дозволяють однозначно позитивно оцінювати цей перехід. Як вистачає і недоліків у розумінні ролі гравця тренерським штабом та партнерами.
Олександр Караваєв
Маршрут: з «Шахтаря»/«Зорі» в «Фенербахче» (Туреччина), оренда
Як не крути, а «Фенербахче» – гранд турецького футболу і відомий клуб в Європі, тому перехід туди українського гравця став великою подією. Спершу у Караваєва чудово виходило в Стамбулі – він забивав і асистував в товариських матчах, а потім і в офіційних встиг показати себе. Але надалі справи ставали все гіршими і тепер важко назвати Олександра гравцем основи європейського топ-клубу. Подивимося, чи вийде у Караваєва повернути собі цей статус.
Мораес
Маршрут: з «Динамо» в «Тяньцзінь Цюаньцзянь» (Китай)
Справжньою «бомбою» останніх дні роботи трансферного вікна в Україні стала оренда кращого бомбардира «Динамо» до китайського клубу, чию назву ми так і не навчилися вимовляти. Зате у цьому клубі навчилися непогано виписувати чеки європейським клубам, і якщо вірити ЗМІ, «Динамо» за оренду Мораеса отримає 2,1 млн євро, що не так вже і погано, якщо враховувати, що кияни відпустили гравця, який не зміг би їм допомогти у перших 5-ти матчах навесні. Тепер Суркіс буде вболівати за те, щоб Мораес почав забивати багато в Китаї, аби «Тяньцзінь Цюаньцзянь» влітку захотів залишити бразильця собі і виклав за повноцінний трансфер ще більшу сумму, ніж за оренду.
Тамаш Кадар
Маршрут: з «Лєха» (Польща) в «Динамо»
В останні роки до УПЛ не так вже й часто приїздять нові гравці з іменем, а тут учасник плей-офф останнього Євро-2016, та ще і гравець, що перебуває у розквіті футбольних сил! Саме Кадара можна назвати головним трансфером української футбольної зими, а угорцю тепер лише залишається підтвердити цей статус на полі.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!