Навіщо Рудько поставив в стінку сім гравців?

Динамо Київ 13 Березня, 09:25 579
Навіщо Рудько поставив в стінку сім гравців?
Колишній голкіпер «Динамо» і «Дніпра», а нині футбольний функціонер Святослав Сирота на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук прокоментував дії воротаря київського колективу Артуру Рудько в поєдинку із «Зіркою».
«Я не знаю, хто йому говорив, що якщо в стінці сім гравців, то менше шансів отримати гол, - написав Сирота. - Навпаки, в цій ситуації воротар нічого не бачить. П'ятеро людей - це максимум, який не заважає воротареві бачити удар. Шість - це вже забагато. Але сім! Позиція неправильна через те, що в стінці надмірно багато футболістів. Нападнику головне в даному випадку сильно пробити повз стінку і повз воротаря - він все одно побачить м'яч із запізненням».

Сирота зазначив, що Рудько - хороший воротар, але його потрібно вчити, і він буде грати надійно.

«До Олександра Шовковського м'яч докочувався в крові, - уточнив вихованець школи «Динамо». - Зараз такого немає, і повісити всіх собак на воротаря великого розуму не треба. Рудаков і Яшин між ніг пропускали - і нічого, вижили. Треба забивати, тоді і ззаду буде порядок ...»

Додамо, що голкіпер «Динамо» Артур Рудько - один з кандидатів в національну збірну України, яка вже на наступному тижні проведе найважливіший поєдинок відбіркового турніру ЧС-2018 з Хорватією.