Новий формат УПЛ від «Шахтаря». Які клуби вже підтримали ідею «гірників»

Футбол України 14 Березня, 12:19 954
Новий формат УПЛ від «Шахтаря». Які клуби вже підтримали ідею «гірників»
Найближчим часом всі учасники чемпіонату України повинні зібратися і обговорити ідею донеччан.

Ідею донецького «Шахтаря» щодо зміни формату УПЛ в наступному сезоні вже підтримали декілька клубів.

Однак поки підтримка виявилася лише на словах.

За словами гендиректора «гірників» Сергія Палкіна, ідею щодо зміни формату за подобою чемпіонату Бельгії підтримав гендиректор «Зорі» Сергій Рафаїлов.

«Сьогодні я говорив із генеральним директором «Зорі». Він теж згоден з цією пропозицією. Тому обговоримо, зробимо пропозицію прем'єр-лізі, а потім і Федерації футболу України», – зазначив Палкін.

Позитивно оцінив запропоновану ідею і керманич «Дніпра» Дмитро Михайленко.

«Ідея дуже сучасна, дуже прогресивна, як мені здається. Вона не залишає прохідних ігор будь-якій команді – хоч у першій шістці, хоч у другій. Потрібно в кожному матчі виходити і доводити. Завжди залишається стимул, щоб залишитися в Прем'єр-лізі або боротися за місця в єврокубках», - розповів Михайленко.

Третім клубом, який підтримав «Шахтар» став «Олімпік». Його президент Владислав Гельзін вважає, що в новому форматі є цікаві моменти, але є й нюанси.

«Є моменти дійсно цікаві, але є й нюанси, які хотілося б ще проаналізувати і обговорити з колегами. Наприклад, з приводу стикових матчів, коли п'ята команда зустрічається умовно з восьмою.

Але якщо брати ідею в цілому, то сам формат від Палкіна непоганий. Правда, все одно необхідно обговорювати, щоб це нововведення влаштовувало абсолютно всіх. Хоча знову ж міняти вже щось потрібно», – розповів Гельзін.

Доповнив президента і тренер команди Роман Санжар.

«Треба розмовляти. Треба намагатися зробити так, щоб було цікавіше, щоб всі були мотивовані. Треба зважувати всі плюси і мінуси. Особисто я був би не проти», - заявив Санжар.