Японська команда змінила в перерві матчу форму та все одно програла

Світовий футбол 14 Березня, 15:09 481
Японська команда змінила в перерві матчу форму та все одно програла | 19-27
Цікавий випадок стався у другому дивізіоні чемпіонату Японії. В матчі третього туру команда «Гіфу» приймала команду «Ямага». Господарі вийшли на гру у формі традиційного для клубу тьмяно-зеленого кольору. Гості ж вибрали комплект сірого кольору.

Важко сказати, чи гравці «Гіфу» дійсно не могли розрізнити де свої, а де чужі, проте в перерві матчу клуб звернувся до офіційних представників ліги з проханням дозволити змінити форму на інший колір. Ті не заперечили і на другий тайм команда «Гіфу» вже вийшла в білих футболках. На той момент господарі вже поступались 0:1, проте переодягання не допомогло зламати ситуацію – гості відстояли переможний для себе результат.

Варто зазначити, що в історії вже були подібні випадки. В 1996-му «Манчестер Юнайтед» по всім статтям програвав «Саутгемптону» після першого тайму. Алекс Фергюсон вирішив вдатись до тонкого психологічного ходу, домігшись дозволу змінити форму для своєї команди. Тож на другий тайм МЮ вийшов в біло-синьому комплекті замість сірого, проте все одно програв 3:1.