Сергій Морозов: «Шкода, якщо ми втратимо «Динамо»

Динамо Київ 14 Березня, 15:43 602
Сергій Морозов: «Шкода, якщо ми втратимо «Динамо»
Заслужений тренер України Сергій Морозов поділився враженнями від гри київського «Динамо», яке в неділю поступилося «Зірці» (0:2).
«Глибоко аналізуючи те, що відбувається, можна сказати, що «Динамо» слід визначитися з напрямком. Сьогодні амбіції клубу дещо перевищують можливості гравців, які виходять на поле. Тому потрібно визначитися в цьому плані.

Думаю, що перед фінальною стадією першої шістки в «Динамо» буде перегляд. З «Зіркою» я побачив неспокійне «Динамо». Воно хоче атакувати, амбіції високі, а можливості - не дуже. Тому потрібно визначитися з цільовими завданнями і напрямком розвитку. Тоді буде більш-менш все нормально.

Шкода, якщо ми втратимо «Динамо». Ми втратили «Металіст», за великим рахунком втратили» Дніпро». Сьогодні що «Зірка», що «Динамо» - не те, що приблизно рівні команди, але ... Думаю, за «Динамо» все одно залишиться другою місце. Але факт напрямку розвитку - визначальний.

Для розвитку нашого футболу нам потрібні 2-4 команди рівня змагання. Якщо залишиться один «Шахтар» - це погано. Якщо одне «Динамо» - погано. Потрібно добре думати, як будувати тенденції розвитку», - сказав Морозов в ефірі «Футбол LIVE»