Олександр Іщенко: «Заснування Зимового Кубка ДЮФЛ було правильним кроком»

Динамо Київ 14 Березня, 19:19 593
Олександр Іщенко: «Заснування Зимового Кубка ДЮФЛ було правильним кроком»
Динамівська команда U-15 стала переможцем Зимового кубку ДЮФЛ.

Цікаво, що турнір проводився серед футболістів 2001 року народження, а кияни перемогли групою хлопців на рік молодшими. Старший тренер клубної ДЮФШ Олександр Іщенко прокоментував виступ 15-річних динамівців у змаганнях та їхню перемогу:

- Цей турнір був для нас цікавий і важливий тим, що дозволив заповнити паузу під час зимової перерви. Незважаючи на те, що ми проводимо достатню кількість товариських ігор, офіційні - завжди є цікавішими завдяки кількості глядачів, присутності медіа, урочистому нагородженню переможців. Зимовий Кубок ДЮФЛ - відносно новий турнір, який показав, що його заснування у минулому році було правильним кроком. Зараз ведемо обговорення щодо того, щоб наступного року цей формат збільшити і грати двома віковими групами.

Що стосується нинішнього розіграшу, ми заявилися двома командами - 2001 і 2002 років народження. Недарма цей турнір носить статус кубкового, тому що в ньому траплялися несподіванки. Зокрема, сюрпризом стало те, що наша старша група програла стиковий матч ДЮСШ-15 і не потрапила до фіналу. Звичайно, ми зробили певні висновки, оскільки ця гра оголила деякі недоробки.

Що стосується команди 2002 року, хлопчаки молодці, проявили і характер, і вміння. В жодному з поєдинків до них не виникло ніяких питань, оскільки вони перемагали своїх суперників по грі, демонструючи якісний її зміст у всіх лініях. Із захисників я б виділив Кучеренка та Забарного, добре себе проявила атака на чолі з Ванатом, запам'яталися півзахисники Бражко і Глушач. Взаємодія всіх виконавців і призвела до того, що команда виглядала по-футбольному цікаво, їхня гра сподобалася фахівцям, та й самі хлопці отримали задоволення, незважаючи на дуже жорсткі умови турніру - щоденні ігри. Загалом, вважаю, від цих змагань ми отримали велику користь і в плані підвищення рівня гравців, так і в плані заповнення зимової паузи змаганнями такого рівня.