Артем Громов: «За чемпіонатом Росії не стежив зовсім»

Динамо Київ 16 Березня, 16:04 684
Артем Громов: «За чемпіонатом Росії не стежив зовсім»
Колишній півзахисник київського «Динамо» дав перше інтерв'ю після переходу до «Крильєв Совєтов».

- Артеме, всю свою кар'єру ти виступав в УПЛ. Що знав про «Крилья» до переходу?

- Чесно кажучи, за РФПЛ не стежив зовсім. Звичайно, знав про топ-клуби російського чемпіонату, але не більше того. З «Крильєв» був знайомий тільки з Олександром Глєбом.

- Ти близько двох тижнів знаходишся в розташуванні команди. Вже маєш повне уявлення про «Крилья»?

- Можу сказати, що в Самарі хороша команда і відмінний колектив. Хлопці відкриті один до одного, і атмосфера в «Крильях» позитивна. Адаптація пройшла непомітно, тепер потрібно показувати себе в матчах і приносити користь команді.

- У «Ворсклі» ти грав з Адісом Яховичем, який раніше виступав за «Крилья». Дізнавався у нього щось про клуб до переходу?

- Так, ми грали разом у Полтаві. Не скажу, що були друзями, спілкувалися не дуже багато. Його номеру телефону у мене немає.

- Ти виступаєш на позиції півзахисника. Доводилося змінювати позицію?

- Так, було пару раз, тренери ставили форвардом. Це було необхідно по ходу гри. Але чесно кажучи, це не моя позиція. Все-таки в півзахисті мені набагато комфортніше.

- Встиг прогулятися по Самарі?

- Так, але зовсім небагато. Вирішував побутові питання. Поки уявлення про місто не отримав, але думаю виправити це найближчим часом.

- За «Крилья» ти будеш виступати під номером 16. Чому вибрав саме його?

- Насправді, для мене номер особливого значення не має. Вибрав із тих, що були вільні. Хоча можу сказати, що мені імпонують номери 7 і 77, але вони в «Крильях» зайняті, - розповів Громов в інтерв'ю клубній прес-службі.