Футбольний союз Німеччини навчатиме українських дитячих тренерів

Футбол України 16 Березня, 16:59 534
Футбольний союз Німеччини навчатиме українських дитячих тренерів
15 березня Федерацію футболу України відвідали президент Футбольного союзу Німеччини Рейнхард Гріндель та керівник офісу глави ФСН Семі Хамама.

В Будинку футболу закордонні гості провели робочу зустріч з президентом ФФУ Андрієм Павелком, першим віце-президентом Федерації Вадимом Костюченком та генеральним секретарем ФФУ Юрієм Запісоцьким.

В ході зустрічі Андрій Павелко та його німецький колега Рейнхард Гріндель обговорили плани щодо реалізації спільних програм розвитку дитячого та юнацького футболу в Україні. Зокрема, керівник ФСН запросив найкращих українських дитячих тренерів на навчання до Німеччини. Там вітчизняні спеціалісти зможуть пройти безкоштовні курси підвищення кваліфікації та познайомитись з кращими світовими методиками підготовки нового покоління футболістів. Також сторони домовились про те, що німецькі майстри тренерської справи найближчим часом відвідають нашу країну та прочитають курс лекцій своїм українським колегам. Такі лекції можуть пройти на базі нещодавно створеного в Києві Інституту футболу.

Німецькі гості також поділилися своїм досвідом розвитку футбольної інфраструктури, що особливо важливо для ФФУ в контексті підготовки власної стратегії системного оновлення спортивних об’єктів країни. Серед іншого, Андрій Павелко та Рейнхард Гріндель обговорили особливості співпраці з німецькою компанією Polytan. Нагадаємо, що ця фірма вже давно і успішно допомагає удосконалювати футбольну інфраструктуру ФРН, а віднедавна є партнером ФФУ в налагодженні виробництва штучного покриття для футбольних полів та майданчиків на спеціалізованому заводі Федерації.

Наприкінці зустрічі сторони домовились про проведення товариських матчів за участю юнацьких та молодіжних збірних України та Німеччини. Крім того, Рейнхард Гріндель запросив наші юнацькі збірні до участі у престижних відкритих турнірах, які регулярно проходять в ФРН. Таким чином, наші гравці матимуть змогу отримати додатковий досвід участі в міжнародних змаганнях. Також пан Гріндель запросив Андрія Павелка відвідати домівку Футбольного союзу Німеччини.