Микола Матвієнко: «Поки не спілкувався з тренерами збірної, про виклик дізнався з Інтернету»

Збірна України 16 Березня, 17:41 1337
Микола Матвієнко: «Поки не спілкувався з тренерами збірної, про виклик дізнався з Інтернету»
20-річний захисник «Карпат» Микола Матвієнко прокоментував виклик до збірної України.
«Буквально щойно дізнався з Інтернету про виклик до збірної. Мабуть, занадто рано про щось говорити. Це ж тільки розширений список. Я поки не спілкувався з тренерами головної команди країни. Тренерський штаб слідкує за всіма гравцями у багатьох поєдинках. Тим більше, у мене був досвід виступів за «молодіжку». Звичайно, кожен футболіст мріє потрапити до національної збірної. Заради цього щоденно наполегливо працюєш. «Карпати» провели два успішні матчі у новому році, про які у мене залишилися чудові враження. Особливо варто відмітити класну підтримку на «Арені Львів».

Я їхав до Львова, щоб допомогти новій команді і самому зростати в «Карпатах» як футболіст. Тут я отримую хороший досвід. Мені дуже приємно, що за мною слідкують. З таким тренером, як Олег Дулуб, можна рости у професійному плані. В «Карпатах» чудовий колектив і я бачу, що у нас всіх є хороший потенціал.

Моя перша збірна – U-15. Тоді і подумати про таке не міг. На цьому етапі далеко не заглядаєш, але певні проміжні цілі встановлюєш. Тому дуже приємно, що я отримав такий шанс. Чи вітали в команді? Ще не встигли (посміхається). Ми зараз перебуваємо у Дніпрі, я у своєму номері. Йду якраз на тренування і про все дізнаюся», – розповів Матвієнко офіційному сайту «Карпат».