«Що стосується першої шістки - тут все зрозуміло, а от щодо другої я цього сказати не можу. Запропонована схема, на мій погляд, є недосконалою. Мені незрозуміла система щодо команди, яка зможе взяти участь в єврокубках. Як так виходить, щоб після поділу на дві шістки колектив, який посів сьоме місце, потім грав з суперником, який фінішував п'ятим?
Уявіть таку ситуацію. Якась команда, яка не потрапила до першої шістки за підсумками першого етапу чемпіонату, завдяки зимовому посиленню на другому етапі обіграла слабших суперників і посіла сьоме місце. Разом з тим колектив, який мріяв про першу шістку опинившись на п'ятій сходинці в підсумковій таблиці, ще не гарантував собі єврокубкову путівки.
Може таке статися, що в стикових зустрічах з тієї самої сьомою командою він поступиться. Де ж послідовність, спортивний принцип?
Що стосується специфіки проведення перехідних матчів за право грати в Прем'єр-лізі, то мені, як людині, що пройшла Першу лігу, відомі вимоги, що пред'являються до клубів еліти. Важливо, щоб команди з нижчого класу до переходу в новий статус були готові.
Кращою вважаю ту схему, при якій в Прем'єр-лізі виступало б шістнадцять команд. Або хоча б чотирнадцять. Щоб вони могли проводити матчі в два кола, як було раніше. У наступному чемпіонаті також буде дванадцять команд, які зіграють в два етапи. Але боротьба на другому з етапів в першій шістці, як би нам того не хотілося, буде позбавлена підвищеного інтересу. І від цього нікуди не дітися», - наводить слова Шарана «Спорт-Експрес в Україні».
Хочеш допомогти ЗСУ 🇺🇦?
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!