​Яким футбольним ставкам українці віддають перевагу

Футбол України 16 Березня, 18:58 507
​Яким футбольним ставкам українці віддають перевагу
В Україні футбол є найпопулярнішим видом спору, що для нікого не секрет. Саме на «гру мільйонів» перепадає найбільший відсоток ставок українцями.

За підрахунками букмекерських контор, українці віддають перевагу ставкам на футбол, а саме 65% зі всіх видів спорту, на які можливі прогнози у конторах.

Нашій аудиторії найбільш цікаво робити прогнози на англійський чемпіонат. Прем’єр-Ліга Англії користається увагою 25% українських любителів ставок на футбол. Переважно фіксуються прогнози на усі види підсумкового результату, а також на жовті картки, тотали та фори.

Другу сходинку інтересу серед української аудиторії посідає іспанська Ла Ліга – 20% відсотків. Аналогічно, як і на англійський футбол роблять прогнози українці. Тобто, у більшості залишають ставки на підсумковий результат, тотали, фори, попередження та кутові удари. Конкретно українці зацікавлені в матчах за участю мадридських «Атлетіко» та «Реалу». Плюс каталонська «Барселона».

Тоді у списку йде Серія А. Італійський футбол, порівняно із АПЛ, менш цікавий для українських прогнозистів – 15% серед футбольних ставок.

Що стосується Бундесліги - на німецький чемпіонат також фіксується українцями близько 15% прогнозів із загальних ставок на футбол. Переважно ставлять експреси до десяти матчів, точну кількість голів та тотали.

І нарешті наша вітчизняна Прем’єр-Ліга, або як її називають Ліга Парі-Матч. За даними букмекерів, контори приймають 10% футбольних ставок на наш чемпіонат серед українців. Основні типи прогнозів – тотали, фори та підсумковий результат тієї чи іншої події.

Поза увагою українській любителі ставок не залишають топ-матчі чемпіонатів Шотландії, Франції, Нідерландів та Австрії.

Знаєшся на футбольних ставках? Тоді реєструйся ТУТ та отримай приємний бонус.