«Динамо» - «Чорноморець»: орієнтовні склади

Динамо Київ 17 Березня, 09:59 700
«Динамо» - «Чорноморець»: орієнтовні склади
Пропонуємо орієнтовні стартові склади на сьогоднішній поєдинок 22-го туру УПЛ.

Зміни від Сергія Реброва напевне будуть, але мінімальні. Зокрема, тренер «Динамо» ніяк не може бути задоволений активністю Тамаша Кадара на лівому фланзі, тому буде змушений повернутись до варіанту з Віторіну Антунешем. Не виключено, що угорець замінить Пантича в центрі захисту. Хачеріді поки обживається в дублі. Морозюку та Віді альтернативи в обороні нема.

Рибалка залишаться в опорній зоні, а ось Гармаша чи Буляльського (швидше за все останнього) замінить Сидорчук. Хоча й вихід Федорчука не стане чимось надзвичайним. Можна було б припустити, що Сергій Ребров ризикне зіграти у два форварди – Бєсєдіна та Яремчука, проте тренер «Динамо» не складає враження людини, здатної на такі радикальні кроки. Тож гратиме лише один нападник, якого з флангів підтримуватимуть Гонсалес та Ярмоленко.

Ворота «Чорноморця» буде захищати Канєвцев, а ось в центр оборони повинен повернутись Давід Хочолава, який пропускав попередній матч через дискваліфікацію. Його партнером буде або Азацький, або Аблітаров. На флангах вийдуть Люлька та Каплієнко. Андрієвського в центрі поля замінить Кирило Ковалець, а ось партнером Смірнова в опорній зоні стане Данченко, хоча Олег може зіграти і на фланзі півзахисту. Коркішко та Кабаєв будуть допомагати єдиному форварду, якого повинен зіграти Хобленко, хоча й вихід бразильця Еліаса цілком вірогідний.

Динамо - Чорноморець. Анонс матчу - изображение 3

Впевнений у перемозі Динамо? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB