Офіційно: збірна України зіграє 24 березня у новій формі від Joma

Збірна України 17 Березня, 11:23 1296
Офіційно: збірна України зіграє 24 березня у новій формі від Joma
ТМ «Joma» новий Технічний партнер Федерації футбол України.

У 2017 році збірні команди України з футболу змінять звичне екіпірування на нове від іспанського спортивного бренду Joma.

Наша національна команда вже у матчі проти Хорватів 24-го березня, в рамках кваліфікації до чемпіонату світу 2018, зіграє в новому вбранні.

«Співпраця з Федерацією футболу України важливий крок в стратегії виходу бренда Joma на спортивний ринок. Враховуючи статус та здобутки збірної України вбачаємо нові перспективи у новому партнерстві.
Для української команди ми розробили спеціальний дизайн: нові футболки гравців української збірної від Joma витримані в національних кольорах, основний - жовтий з блакитними елементами. Новинка дизайну - оздоблення футболки спеціальним орнаментом традиційного українського одягу», - сказав Хосе Мануель Лопес, генеральний директор компанії Joma.
«Перш за все, розглядаючи пропозиції про співпрацю спортивних виробників, ми звертали увагу на індивідуальний дизайн для українських збірних. Деякі бренди дотримуються принципу універсальності і не врахували акценти національної самобутності та автентичності. Joma розробила ексклюзивні моделі саме для українського ринку. Сподіваємося, нове вбрання додасть нашим командам ще більше впевненості та натхнення, а також стане неодмінним атрибутом кожного вболівальника й шанувальника спорту №1 в Україні», - сказав президент федерації футболу України Андрій Павелко.