Справи коефіцієнтні. Бельгія скорочує відставання від України

Збірна України 17 Березня, 15:16 543
Справи коефіцієнтні. Бельгія скорочує відставання від України
Підсумки тижня в боротьбі Бельгії та України в Таблиці коефіцієнтів.

В єврокубках продовжують боротьбу представники восьми країн. Це – представники п'ятірки лідерів Таблиці коефіцієнтів УЄФА (Іспанії, Німеччини, Англії, Італії, Франції), представник Нідерландів, які перебувають за межами десяти перших асоціацій ТК, а також учасники від Бельгії та Туреччини.

Туреччина позиціям України, яка досі тримається на восьмій сходинці рейтингу, не загрожує. Навіть якщо «Бешикташ» виграє Лігу Європи з максимальним показником кількості здобутих перемог – турки Україну не обійдуть ні за підсумками поточного сезону, ні на початку сезону наступного. А от «Бельгія», котра залишається з двома представниками, вже точно сезон 2017/18 розпочне вище України у Таблиці коефіцієнтів. А от чи посунуть бельгійці нас з восьмої сходинки ще в цьому сезоні (за підсумками якого визначатимуться стартові позиції в сезоні 2018/19), залежить від подальших результатів «Андерлехта» та «Генка».

Справи коефіцієнтні. Бельгія скорочує відставання від України. Ціна питання – дві перемоги - изображение 1

Різниця між асоціаціями – 0,633 бала. Це означає, що бельгійцям для виходу на восьму позицію потрібно здобути ще дві перемоги (або чотири бали єврорейтингу). Завдання – цілком реальне до виконання.