​Роман Бебех: «По результату матчу з «Чорноморцем» буде видно, як Ребров та гравці знаходять спільну мову»

Динамо Київ 17 Березня, 15:24 1018
​Роман Бебех: «По результату матчу з «Чорноморцем» буде видно, як Ребров та гравці знаходять спільну мову»
Відомий журналіст та коментатор каналу 2+2 Роман Бебех поділився з 1927.kiev.ua очікуваннями від гри «біло-синіх» та одеситів.

— Після такої ганебної поразки в Кропивницькому «Динамо» повинне зібратися та показати клас, бо в матчі із «Зіркою» команда не була схожою сама на себе. До того ж, в пресі з’явилася інформація, що якщо цей матч не буде виграшним для «Динамо», то Сергій Ребров піде з команди. Тому кияни повинні зіграти за Реброва. По результату цього матчу буде видно, як тренер та гравці знаходять спільну мову.

Сергій Станіславович розуміє, в якому великому клубі він працює і який тиск чиниться на головного тренера після невдалих матчів. Всі очікують, що київське «Динамо» має лише перемагати.

Кожна команда потребує підсилення та оновлення. Ми прекрасно розуміємо, яка економічна ситуація в країні, але новачки «Динамо» Пантич та Кадар дуже слабко виглядали в зіграних матчах.

У Хачеріді непростий характер, але з ним потрібно шукати спільну мову. Це топ-футболіст рівня плей-офф Ліги чемпіонів. «Динамо» потрібно зробити все, щоб він грав у старті основної команди, а не в дублі, — сказав Роман Бебех.

Розмовляв Микола Тимощук