Александар Пантич про матч з «Чорноморцем»

Динамо Київ 18 Березня, 09:36 719
Александар Пантич про матч з «Чорноморцем»
Захисник київського «Динамо» Александар Пантич з весняної частини сезону грає у всіх матчах нашої команди без замін.

- «Чорноморець» непогана команда, гра з ними була важкою. Хоча дуже багато проблем вони нам не створили - ми зробили це самі, пропустивши м'яч після стандартного положення.

- «Динамо» вже не перший раз пропускає зі штрафних - є якісь проблеми при стандартах?

- Наскільки я пам'ятаю, ми всі чотири м'ячі пропустили таким чином. Звичайно, я вважаю, ми повинні звернути більше уваги на гру під час стандартних положень.

- У чому головна проблема? Неможливо перекрити зони?

- Насправді, під час тренувань ми багато працюємо над своїми діями при штрафних та кутових ударах біля наших воріт. Але під час гри, можливо, відбувається невелике непорозуміння чи трохи розслабляємося - і суперник нас тут же карає.

- Ви вже стали краще розуміти своїх партнерів?

- Я вже знаю багато слів, пов'язаних з футболом. Мені дуже допомагає Домагой Віда і селекціонер «Динамо» по балканським країнам Берислав - вони багато чому мене навчили. Тож все, що стосується дій на полі, я розумію і можу спокійно спілкуватися з партнерами. Не дарма Віда - наш віце-капітан, вважаю, будь-якій команді потрібен такий гравець. Якщо у команди не ладнається гра або не все виходить на полі, потрібен саме такий гравець, щоб завести футболістів.