Владислав Кабаєв: «Тиждень тому «Зірка» показала, що гра в 5 захисників приносить позитивний результат, але в нас не вийшло»

Динамо Київ 18 Березня, 13:45 593
Владислав Кабаєв: «Тиждень тому «Зірка» показала, що гра в 5 захисників приносить позитивний результат, але в нас не вийшло»
Нападник одеського «Чорноморця» Владислав Кабаєв в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua поділився враженнями після програного матчу проти «Динамо» (2:1).

- Знали, що «Динамо» буде намагатися забити швидкий гол. Посилили фланги, але пропустили через свої ж помилки, якими скористалося «Динамо» зі стандарту.

- Чи здивував вас склад киян?

- Чесно? Не здивував. У команді є конкуренція і для мене нормальне явище, якщо в складі є якісь зміни. Значить на даний момент цей футболіст виглядає сильніше.

- Вчора на прес-конференції Олександр Бабич сказав, що може вас похвалити тільки за другий тайм, а що не вийшло в першому таймі? Ви не впоралися з сильним напором «Динамо» зі стартових хвилин?

- Почали грати в 5 захисників, важко було нам вийти в атаку і були розриви в центрі поля. Програли багато боротьби, ось і результат 2-0 після першого тайму. В другому таймі перебудувалися і була абсолютно інша гра.

- Ти говориш, що почали грати в 5 захисників. Олександр Бабич хотів зіграти зі схожою схемою, що тиждень тому грала «Зірка» з «Динамо» і домоглася тоді позитивного результату?

- Ми розбирали останні матчі «Динамо» і зараз багато хто грає за такою схемою, не тільки «Зірка». Ми просто не виконали установку тренера на перший тайм. Мені така схема імпонує і та ж «Зірка» показала, що гра в 5 захисників при обороні приносить позитивний результат.

- Як оціниш якість поля? Кияни були не досить задоволені.

- Я би не сказав, що поганої якості. М'яч стелиться, не пригає. Що ще потрібно? Я і команда задоволені якістю газону. Для цієї пори року газон в хорошому стані.

- А як в Одесі зараз з якістю поля, бо на минулому матчі був мало не пісок?

- Не знаю, обіцяють в цьому проміжку, коли грає збірна привести в порядок. Хотілося б вірити в це.

Ігор Гусаков