Експертиза. Два різних тайми для «Динамо»

Динамо Київ 19 Березня, 10:49 699
Експертиза. Два різних тайми для «Динамо»
Після перерви підопічні Сергія Реброва виконали майже на 100 техніко-тактичних дій менше.

Раніше після таких поразок, як в Кропивницькому, «Динамо» виносило своїх суперників в наступному турі. І в першому таймі поєдинку з «Чорноморцем» здавалося, що все до цього йде. Кияни досить агресивно вели гру, практично відмовилися від перекочування м'яча на своїй половині поля і забили два м'ячі. Втім, після перерви команда Сергія Реброва знову виглядала на рідкість обережно і знову «подарувала» вболівальникам нервову кінцівку. Так, що при всій візуальній слабкості нашого чемпіонату просто так зараз нікого не обіграєш. У поточній першості динамівці перемогли з великим рахунком тільки чотири рази ...У весняній частині сезону це був найкращий поєдинок для «Динамо» з точки зору кількості ударів в створ воріт, але найцікавіше, що кияни 17% свого володіння м'ячем завершували входом в штрафний майданчик суперника. Ось це щось новеньке і радує око вболівальника. Порадував забитим м'ячем Андрій Ярмоленко, який добре попрацював на команду - відборів у нього на цей раз було більше, ніж обводок! Перед хорватами це хороший знак. На високому рівні відіграв і Сергій Сидорчук, а ось молодь в особі Віктора Циганкова і Романа Яремчука в цій зустрічі, швидше за все, не виправдала надій. Циганков за 70 хвилин виконав лише 48 ТТД, а Яремчук за 81 хвилину - 38 ТТД.

До слова, різниця в діях по тайму більш ніж очевидна - майже на 100 ТТД. Зменшили все, а Віталій Буяльський, наприклад, взагалі в два рази. Можливо, це пов'язано з тактичними нюансами, але в такому випадку ми мали право чекати швидкі атаки, а їх було не так багато. Бути може, ми чіпляємося до команди, яка здобула перемогу, але зараз вболівальників «Динамо» перемоги, як такі, цікавлять в меншій мірі. Важливо побачити щось нове в самій грі. У поєдинку з «Чорноморцем» така новизна іноді проглядалася, але цілісної картини не було ...

Євген Гресь

Стандарти. В атаці - добре, в обороні - погано

В черговий раз в поточному чемпіонаті «Динамо» забило м'яч після стандартного положення, які принесли команді 17 голів з 43-х (40% всіх результативних ударів). За цим показником підопічні Сергія Реброва лідирують в УПЛ, але і пропускають після стандартів вони досить - вже пропустили вісім м'ячів, а за всю минулу першість лише один.

За матеріалами zbirna.com