Александар Пантич: «В «Динамо» я прийшов вигравати чемпіонат України і постійно виступати в Лізі чемпіонів»

Динамо Київ 20 Березня, 09:18 635
Александар Пантич: «В «Динамо» я прийшов вигравати чемпіонат України і постійно виступати в Лізі чемпіонів»
Захисник «біло-синіх» після матчу з «Чорноморцем» (2:1) розповів про свою адаптацію в Києві та завдання на мабутнє.

«Я вже вивчив слова, які стосуються футболу. Із цим проблем немає. Багатьох слів навчив Домагой Віда. Завдяки йому я можу спокійно спілкуватися з партнерами на полі. За його межами ще є труднощі. Віда не тільки для мене став важливою людиною. Він і Ярмоленко - лідери команди. Не дарма Домагой - віце-капітан. Його поради та підказки дуже важливі. А іноді і крик, здатність завести команду. Побільше б нам таких футболістів.

Хачеріді теж дуже сильний гравець, прекрасний центральний захисник. На жаль, вийшло так, що у нього виник якийсь конфлікт із Ребровим і він не грав певний час. Зараз Хачеріді вже повернувся в першу команду. Конкуренція на моїй позиції зросла, що дуже мене тішить.

Ребров будує гру так, що центральний захисник починає атаку. Для мене це не нова вимога. У всіх іспанських командах, де я грав, велика увага приділялася першому пасу захисника.

Хочу залишитися в «Динамо» надовго. Наприклад, як Віда. Я не проти відпрацювати чинний контракт, а потім підписати ще один. В «Динамо» я прийшов вигравати чемпіонат України і постійно виступати в Лізі чемпіонів.

Що стосується моєї іспанської кар'єри, то я потрапив до такого великого клубу, як «Вільярреал», в дуже молодому віці. Мені не вдалося там закріпитися. Це дуже сильна ліга, і почалися оренди в інші клуби. Деякі з них допомагали професійному зростанню, а інші навпаки заважали. Але той період життя позаду. Зараз я в «Динамо» і вірю, що вчинив правильно», - розповів Пантич в інтерв'ю програмі «Профутбол».