Наші за кордоном. Царський матч Селезньова

Футбол України 21 Березня, 10:13 1052
Наші за кордоном. Царський матч Селезньова | 19-27
Путівцев забив дебютний гол за «Термаліку», Артем Громов дебютував у Росії, а Селезньов з Блізніченком феєрили у Туреччині. Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Іспанія

Артем Кравець («Гранада»)

Артем Кравець отримав ігровий час в матчі за «Гранаду». Гравець збірної України вийшов на заміну в матчі проти «Спортінга» на 67-й хвилині, але це не допомогло його команді виграти. Хіхонці без особливих проблем розібрались з командою Кравця 3:1.

Наступним суперник »Гранади» буде каталонська «Барселона».

На даний момент »Гранада» займає передостаннє місце Прімери.

Денис Бойко («Малага»)

Ден Бойко просидів всю гру в запасі, а його «Малага» зіграла внічию з «Леганесом» 0:0. Карлос Камені провів непоганий матч, роботи у нього було мало.

Наступний матч «Малага» проведе проти «Атлетіко».

Туреччина

Євген Селезньов, Олександр Рибка й Андрій Блізніченко («Карабюкспор»)

Євген Селезньов та Андрій Блізінченко провели прекрасний матч за свій новий клуб. Їх «Карабюкспор» зіграв внічию 3:3 проти «Башакшехіра», а Женя реалізував пенальті, довівши свій бомбардирський рахунок до 4-х голів.

Але це ще не все!! Пізніше Селезньов допоміг ще і своєму співвітчизнику Андрію Блізніченку, віддавши на нього гольовий пас.

Дуже приємно, що хоч десь наші хлопці на передніх ролях. Чекаємо у наступних матчах ще більшої результативності від Євгена та Андрія.

Олександр Рибка ще не відновився остаточно від травми, тому гру пропускав.

Олександр Караваєв («Фенербахче»)

Фенербахче провалює остаточно сезон. «Фенер» програв 2:3 «Коньяспору», а Караваєва знову не було навіть у заявці на цю гру.

«Канарки» вже можуть забути про Лігу чемпіонів на наступний рік, навіть до другої сходинки їм вже далеко.

Німеччина

Артем Федецький, Денис Олійник, Ігор Березовський («Дармштадт»)

В Німеччині справи у наших козаків геть погані. Артем Федецький та Ігор Березовський просиділи весь матч на лаві для запасних. Як виявилось, серед наших футболістів, які грають у Бундеслізі, це був найбільш успішний виступ, адже інші наші хлопці навіть до заявки не потрапили.

«Дармштадт» програв 1:0 «Вольфсбургу» і залишився на останній сходинці.

Владлен Юрченко («Байєр»)

«Байєр» програв 1:0 «Хоффенхайму». Як бачимо, зміна головного тренера не пішла на користь фармацевтам. Юрченко, скоріше за все, у цьому сезоні не буде грати. Головний тренер його не бачить навіть у списку вісімнадцяти.

Євген Коноплянка («Шальке»)

Женя вже заговорив про зміну клубу. Для такого футболіста потрібна практика, а він в останніх матчах виходив на десять хвилин максимум. У заявку на матч проти «Майнца» він не потрапив, а «кобальтові» виграли 1:0.

«Я не вважаю помилкою перехід з «Севільї» до «Шальке». Так, наразі я не отримую достатньо ігрової практики і це погано. Звісно, мене не влаштовує моє становище в «Шальке», але я буду ще більше працювати, аби довести свою спроможність. Не маю наміру скаржитись, адже перехід в «Шальке» – моє особисте рішення», – цитує Коноплянку портал SportskeJutarnji.

Польща

Хомченовській и Романчук («Ягеллонія»)

Хомченовський пропускав гру, а от Романчук вийшов на заміну наприкінці зустрічі, але це не допомогло «Ягеллонії» обіграти «Погонь». Нічия 0:0.

Артем Путівцев («Термаліка»)

Артем Путівцев забив гол за «Термаліку», а от його команда пропустила двічі і програла 1:2 «Шленську».

«Термаліка» не може виграти от уже шість матчів поспіль.

Костевич ( «Лех»)

Знову «сухо» зіграв «Лех» Володимира Костевича, який провів повний матч. Втім, команда українця не виграла, зігравши 0:0 з «Гурніком». Ця перемога опустила «Лех» на другу сходинку, проте відстань до лідера залишилась такою, як і була до початку туру, адже «Ягеллонія» також втратила очки.

Бельгія

У Бельгії запланована перерва після закінчення першого етапу змагань. Чемпіонат буде поновлено після того, як будуть зіграні матчі відбору до ЧС-2018.

Ну а поки варто відзначити, що Валерій Лучкевич віддав результативну передачу за молодіжну команду «Стандарда».

Греція

Євген Селін («Астерас»)

«Астерас» Євгена Селіна зіграв вдома внічию 1:1 з «Яніною». Український захисник провів весь матч. Цей бал став дуже важливим для »Астераса», який веде боротьбу за виживання. За 5 турів до закінчення чемпіонату команду Селіна випереджає «Іракліс» на шість очок.

Євген Шахов (ПАОК)

ПАОК Жені Шахова обіграв конкурента в боротьбі за призові місця «Паніоніос» 1:0, а сам українець провів на полі всі 90 хвилин.

Результативними діями не відзначився, але в опорній зоні був стіною, багато атак суперника «перекусив», заробивши при цьому одну жовту картку.

Росія

Артем Громов

Український півзахисник Артем Громов потрапив до стартового складу «Крильєв Совєтов» на матч 20-го туру чемпіонату Росії проти «Ростова».

Цей матч став дебютним для Артема Громова в російській Прем'єр-лізі. Матч проти »Ростова» закінчився 0:0, а екс-гравець «Динамо» був замінений на 88-й хвилині.

Артем Мілевський («Тосно»)

Артем Мілевський вийшов у стартовому складі «Тосно» на матч проти «Єнісєя».

Легендарний форвард був замінений на 69-й хвилині, а за 15 хвилин до цього «Тосно» забив переможний гол зусиллями Дугалича.