Хорватія - Україна. Спочатку силами поміряються фанати

Збірна України 22 Березня, 15:10 1526
Хорватія - Україна. Спочатку силами поміряються фанати
Сьогодні з України в Загреб на матч відбору ЧС-2018 відправляються близько тисячі уболівальників.

Триває реалізація безпрецедентного фан-туру в рамках проекту «Вірні збірній». Нагадаємо, що преміум-спонсор збірної України Перша приватна броварня відправляє в Загреб на матч відбіркового турніру ЧС-2016 Хорватія - Україна близько тисячі вболівальників!

Близько полудня середи в бік західного кордону України виїхали перші з майже 30-ти автобусів, в яких в столицю Хорватії приїдуть представники української армії уболівальників. Ніколи ще у нашої збірної не було такої солідної підтримки у виїзних матчах відбіркових турнірів!

Крім власне відвідування матчу, організатори фан-туру запланували для українських уболівальників ряд заходів. Так, вранці в день гри на Максімірі представники спільноти «Вірні збірній» з благодійним візитом відвідають один з дитячих будинків столиці Хорватії.

Після цього о 12.30 за місцевим часом на стадіоні ФК «Хрватскі Драговоляц» почнеться матч між фанатами збірних України та Хорватії. На жаль, поєдинок між ветеранами українського і хорватського футболу, про можливу організацію якого писала КОМАНДА1, в цей раз в столиці Хорватії не відбудеться.

Також в Загребі буде відкрито фан-посольство для українських уболівальників. Там можна буде дізнатися будь-яку інформацію щодо матчу Хорватія - Україна, а також отримати консультацію в разі виникнення проблем. Телефон гарячої лінії - +385 923 617 649.

Центром дислокації українських фанатів в Загребі обраний бар Ritam Grada на площі Йосипа Елачича. У день гри з 11.00 там почнуть збиратися вболівальники збірної України.