Cклад збірної України. В основі вийде Матвієнко

Збірна України 24 Березня, 15:22 2843
Cклад збірної України. В основі вийде Матвієнко
За версією КОМАНДИ1, захисник «Карпат» зіграє на лівому фланзі оборони, а в нападі з'явиться Артем Кравець.

Прогнозувати стартовий склад збірної України можна по-різному. Можна самим спробувати себе в ролі тренера і увійти в образ стратега, а можна передбачити реальний вибір наставника, враховуючи особливості основи в попередніх матчах і якісь симпатії. У zbirna.com зупилались на другому варіанті...

Почнемо з того, що саму систему гри Андрій Шевченко, найімовірніше, не змінить, і наші футболісти будуть розташовуватись на полі за схемою 1-4-1-4-1. Місце у воротах Андрія Пятова сумніву не підлягає — в основі збірної України він відіграв без замін 40 попередніх офіційних поєдинків при різних наставниках. В центрі оборони точно з'явиться Ярослав Ракицький, а от хто стане його партнером, досвідчений Олександр Кучер або більш фактурний Іван Ордець, — велике питання з урахуванням антропометрії хорватських нападників. Спробуємо віддати перевагу досвіду.

На правому фланзі, думається, зіграє Богдан Бутко, який володіє колосальними фізичними можливостями та стійкою психікою і ці фактори допоможуть йому вже в дебюті зустрічі впоратися з проблемою відсутності ігрової практики. Зліва (ризикуємо!) вийде Микола Матвієнко, і це буде головний сюрприз тренерів української збірної. Втім, після того, як сьогодні вранці стало відомо, хто не потрапив у заявку на гру, то це вже ніякий не сюрприз...

На позиції опорного півзахисника давно і стабільно діє Тарас Степаненко, а от хто буде грати трохи вище, передбачити неможливо. Найбільше шансів було у Руслана Маліновського, але всі плани тренерів зруйнувала хвороба найрезультативнішого гравця збірної України. Втім, не факт, що тренери все-таки довірили б йому місце в основі.

Загалом, ставимо першим ділом на Сергія Сидорчука, який краще інших атакуючих хавбеків працює на оборону (кажуть, на зборах виглядав ну дуже переконливо), а також на Віктора Коваленка, який вміє пов'язати лінії. Правда, півзахисникові «Шахтаря» пора б вже відпрацювати всі ті аванси, які йому видають, — забити або віддати гольовий пас. Розглядаємо також Євгена Шахова та Руслана Ротаня, але не думаємо, що Андрій Шевченко випустить їх у старті.

На флангах атаки все зрозуміло. Там напевно зіграють Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка. Навіть з урахуванням відсутності у півзахисника німецького Шальке ігрової практики важко уявити, хто може гідно замінити тут і зараз. У перспективі, хочеться вірити, що такий футболіст з'явиться. У нападі ставимо на Артема Кравця, навіть незважаючи на високу результативність Євгена Селезньова. Хоча... Давайте дочекаємося вечора і перевіримо, по скількох позиціях ми потрапимо в ціль.