Відповідальний за безпеку на матчі Хорватія - Україна: «Всі банери і гасла вже узгоджені»

Збірна України 24 Березня, 20:32 527
Відповідальний за безпеку на матчі Хорватія - Україна: «Всі банери і гасла вже узгоджені»
Відповідальний за безпеку на матчі Хорватії проти України Мирослав Маркович запевнив, що організатори передбачили всі необхідні заходи для забезпечення порядку на стадіоні.

За словами Марковича, всі вболівальники перед грою пройдуть ретельний огляд працівниками стадіону на предмет внесення на його територію заборонених предметів, а також неузгоджених заздалегідь з організаторами банерів.

- Ми прийняли дуже багато заходів безпеки. Глядачі можуть бути готові, що огляд буде дуже тривалий і детальний. Ми дозволили приходити уболівальникам за три години до початку матчу.

Буде три кордони огляду. На третьому кордоні буде здійснюватися навіть огляд особистих речей. Тому не рекомендується брати багато речей і великі сумки.

Всі банери і гасла вже узгоджені, вболівальники не можуть проносити інші банери, окрім узгоджених. Винятком є звичайні прапори, - сказав Маркович.

При цьому служба безпеки поєдинку не володіє будь-якою інформацією щодо можливих провокацій чи інших дій, які можуть дестабілізувати обстановку на стадіоні і привести до масових заворушень.

- Ні, такої інформації у нас немає. Ми не хочемо розводити паніку, але попереджаємо, що за всі порушення будуть застосовані дуже серйозні покарання до тих, хто їх зробить. Але ми впевнені, що все буде добре. Доступ на поле на стадіоні «Максимір» не такий і простий, а ми будемо мати 550 охоронців, - заявив Маркович.