Російський коментатор обізвав футболіста з Кот-д'Івуару «африканським гівном»

Світовий футбол 25 Березня, 12:34 1610
Російський коментатор обізвав футболіста з Кот-д'Івуару «африканським гівном»
Відомий телекоментатор Василь Уткін поділився думкою про гру збірної Росії в товариському матчі проти Кот-д'Івуару (0:2).
- Зі збірною Росії з футболу не відбувається нічого страшного. О ні, це не катастрофа. Це взагалі досить зрозумілий парадокс, але тема нудна і навколонаукова. Треба в тому, що відбувається, розібратися.

Так, в збірній нікому грати. Так, найкращими захисниками в країні залишаються Ігнашевич і брати Березуцькі. Скільки б їх не було. А вони вже не грають за збірну. Вони вирішили, що їм уже вистачить. Але до цього потрібно ставитися приблизно, як до дефолту. Чисто економічна паралель: все подешевшало, обнулилося, це погано взагалі-то... Але серед іншого це означає, що з копійками можна почати власний бізнес.

Ось цей Зобнін. Цей Кутєпов. Цей Головін. Адже вони в своїх командах... Обслуга. Подай-принеси. Збірна для них виявляється командою, де саме вони вирішують. Зобнін! Немає в тебе за спиною ні Денисова, ні Фернандо. Кутєпов! А тебе, Кутєпов, продавив в елементарній силовій боротьбі, в елементарній, підкреслюю, в силовій - так це, як по морді отримати і не відповісти - в матчі з Кіт-Пес-Півень д'Івуар, продавив тебе форвард з Чемпіоншипа. Другого по рангу Британського дивізіону.

І ось твоє, Кутєпов, місце.

Ти сам це прекрасно розумієш.Так ось ти (ви) прокинься. Ми (я) любимо тебе. Фокус простий: завдяки ліміту ти основний захисник клубу, який буде грати в Лізі чемпіонів. А за фактом тебе штовхає плечем якийсь африканське гівно з Чемпіоншипа. Прокинься, Кутєпов. Ніхто це за тебе не зробить, - написав Уткін.