Лукаш Теодорчик: «Сергій Ребров жодного разу не давав мені реального шансу»

Динамо Київ 26 Березня, 15:14 2193
Лукаш Теодорчик: «Сергій Ребров жодного разу не давав мені реального шансу»
Польський форвард Лукаш Теодорчик відзначив, що не бажає повертатися в київське «Динамо».

— Не знаю, звідки у ЗМІ з'явилася ціна мого трансферу в 4 мільйони євро. Київське «Динамо» ретельно моніторить ситуацію і, на скільки я знаю, трансферна вартість сягатиме близько 5 мільйонів. Мбокані якось отримав травму в «Динамо», а в минулому сезоні він забив з десяток голів. Було відомо, що він вибуває на півроку, але Сергій Ребров жодного разу не давав мені реального шансу. Тепер багато хто задається питанням, чому так сталося, що я не закріпився в «Динамо», — цитує Теодорчика polsatsport.pl.

— Будучи гравцем, Ребров був іншим типом форварда, ніж Ви...

— Це факт, як і те, що йому більше підходить гравець з іншими параметрами. Він недавно взяв в команду гравця, схожого на нього в роки його футбольної кар'єри. Сьогодні це не має значення для мене. Головне зараз — це «Андерлехт».

— В ЗМІ пишуть про інтерес з Китаю...

— Як мені здається, «Андерлехт» близький до того, щоб викупити мій контракт в київського «Динамо». Ця команда дала мені реальний шанс і тренер мені довіряє.

— Якщо не Китай, то АПЛ? Була інформація, що вами цікавиться кілька клубів...

— Я хотів би пограти в АПЛ, як і в Бундеслізі, але це можливе лише в майбутньому. Протягом кількох наступних днів стане відомо остаточно про можливий викуп контракту «Андерлехтом».