Генінсон підтримав удосконалений формат УПЛ від Палкіна

Футбол України 27 Березня, 17:15 873
Генінсон підтримав удосконалений формат УПЛ від Палкіна
1-го квітня в елітному дивізіоні чемпіонату України стартує другий етап української Прем’єр-ліги.

«Футбол 24» звернувся до президента Прем’єр-ліги Володимира Генінсона з питанням, чи виправдовує себе новий регламент турніру.

Володимир Братиславович відзначив, що 12 команд – це оптимальна кількість на даний момент. Також зауважив, що варіант запропонований генеральним директором донецького «Шахтаря», також дуже цікавий:

«На даний момент 12 команд – це оптимальний варіант. Якщо переходити на формат з 16 командами, то необхідно, щоб пройшов час і закінчився перехідний період. Повинно пройти декілька років, поки ми піднімемо ті команди, котрі здатні грати у Прем’єр-лізі. Ми всі бачимо рівень наших збірників, котрі не награні всередині нашого чемпіонату. Правильно сказав генеральний директор «Шахтаря» Сергій Анатолійович, що при форматі у 14 команд, «Шахтар» уже б був чемпіоном і не було б і теоретичних шансів його наздогнати.

Я вважаю, що 12 команд на даний момент – оптимально. Давайте розглядати і той факт, що зараз спонсорські гроші і інші грошові надходження діляться на 12 команд. Так би вони ділилися б на 16 команд. До того ж треба зрозуміти, які команди піднімуться у наступному році, чи зможуть вони взагалі там вижити?

Чи підтримую я чемпіонат з 12 командами? Так. Чи підтримую я варіант Сергія Анатолійовича? На даний момент так. Будь-який чемпіонат має удосконалюватись, вносити якусь інтригу і бути цікавим».