Герой футбольного дня. Володимир Генінсон

Футбол України 28 Березня, 11:00 928
Герой футбольного дня. Володимир Генінсон | 19-27
Про діяльність та функції Володимира Генінсона.

Персона Володимира Генінсона – це райський подарунок для президента ФФУ, його партнерів і всіх футбольних чиновників. Після мук з Даніловим, який не просто не займався справа розвитку вітчизняної Прем'єр-ліги, а начхав на усіх з висоти, Генінсон – це вірний друг і соратник для Павелка. Риторика двох чиновників співпадає і спрямована на те, аби й надалі відхилятися від схеми стандартного розіграшу чемпіонату України.

Генінсон, синхронно з Павелком, - проти шістнадцяти команд у Лізі Парі-Матч. Не буде, очевидно, й чотирнадцяти команд. Чиновники схильні до експериментів, будучи готовими прийняти схему, запропоновану Сергієм Палкіним (поки що саме ця формула найактивніше просувається у маси). Мотивація проста і зрозуміла – чемпіонат не готовий прийняти ще чотири чи навіть дві команди. Збільшення кількості учасників остаточно вб'є інтригу боротьби, а також не сприятиме прогресові збірної України.

Сергей Кривцов

Ситуація, звісно, потребує широкої дискусії. Участь у обговоренні повинні взяти учасники гри, офіційні особи, журналісти та вболівальники. Але дискусія повинна бути. Бо те, що відбувається зараз – це хитре просування одного варіанту, без врахування думки інших.

Крім того, нам потрібно сконцентруватися не лише на кількості учасників і на формулі чемпіонату. Не всі проблеми від цього. Відповідальні чиновники повинні налагодити систему функціонування чемпіонату та Кубку, аби убезпечитись в майбутньому від таких казусів, які відбулися, зокрема, з матчами Кубка, з матчем «Олімпік» – «Карпати», які щороку відбуваються у грудні місяці.

Ворскла - Динамо

Ну і найголовніше – вироблення чіткої система атестації та гарантій фінансової стабільності клубів. Бо навіть при формулі з дванадцяти учасників нікуди не зникає ризик того, що одна з команд через внутрішні організаційні проблеми не дограє до кінця і не зламає сітку.

Те, що рухи задля порятунку українського футболу здійснюються, - уже добре. Добре також і те, що у сьогоднішній футбольній владі більшість готова працювати задля однієї мети. Залишається визначити найголовніше завдання і обрати оптимальний шлях для його вирішення. Потім – наступного. І так далі.