Андрій Воронін: «Натуралізація? Це соромно!»

Збірна України 30 Березня, 09:59 1165
Андрій Воронін: «Натуралізація? Це соромно!»
Екс-гравець збірної України висловив свою думку щодо натуралізації.
«Натуралізація? Я завжди до цього погано ставився. Не лише для нашої збірної, а й для інших. Тим більше, якщо говорити про нашу країну, населення якої більше 40 млн. Як з такої кількості дітей чи дорослих не можна знайти, виховати 20 чоловік, зробити з них хороших футболістів, щоб ними пишатись.

Тоді так можна взяти половину Донецька, дати їм українські паспорти, чи запросити бразильців, японців, ще когось. Нехай якісь мулати, брюнети за нас грають. Я не бачу сенсу... Якщо це збірна Бразилії, то там повинні грати бразильці, якщо збірна України – українці. У нас майже завжди була хороша збірна. Так, ми не досягали великих успіхів... Але коли були радянські часи, то 90% гравців збірної СРСР були з України. Коли я грав за збірну України, то питання натуралізації взагалі не поставало. Єдиний, але то вже під кінець, був Марко Девич, але він грав в Україні більше 10 років.

Я ставлюсь до цього так: якщо збірна Ісландії нікого не натуралізує і досягає успіхів, збірна Ірландії цього не робить, то чому Україна, в якій більше 40 млн. населення має це робити? Це соромно», – розповів Воронін в інтерв'ю FootballHub.