Олександр Головко - про збір молодіжної збірної України

Збірна України 30 Березня, 11:50 1017
Олександр Головко - про збір молодіжної збірної України
Збірна України U-21 завершила свій збір. В рамках збору «синьо-жовті» зіграла з ФК «Оболонь-Бровар» та проти збірних Туреччини і Сербії.

«Якщо говорити про ці дві гри, то, напевно, за п'ятибальною системою можна четвірку поставити. Провели дві дуже якісні ігри. І в першій, і в другій ми пропускали першими, але потім відігравалися і могли перемагати. Загальний тонус і загальний стан мені сподобалися, як і бажання хлопців. Так що збір пройшов добре.

Далі у нас турнір Лобановського. Швидше за все, суперниками будуть чорногорці, словенці та фіни, але це поки так, попередньо.

Після цього перед першим туром буде збір, надіюся, що він відбудеться, зіграємо з однією з клубних команд - швидше за все, це буде в серпні. І у вересні у нас починається відбор з двох виїзних матчів. Завдання ставляться максимальні. Зрозуміло, що головне завдання молодіжної збірної - це виховання хлопців. Якщо говорити про стратегічне завдання - то це потрапляння на Олімпіаду-2020 в Японії через потрапляння на ЧЄ-2020, і там, звісно, як можна вище піднятися. Завдання непросте, але будемо до цього прагнути», — розповів головний тренер в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».