Сергій Чуйченко: «Динамо» зобов'язане закінчувати чемпіонат на другій сходинці»

Футбол України 30 Березня, 20:34 794
Сергій Чуйченко: «Динамо» зобов'язане закінчувати чемпіонат на другій сходинці»
​Відомий в минулому бомбардир «Поліграфтехніки», «Ворскли» і «Металіста» Сергій Чуйченко особливо не чекає інтриги від другого етапу української Прем'єр-ліги, який стартує в найближчу суботу.

- Катастрофічний розрив між першим і другим місцями став для вас сюрпризом?

- Ні-ні, до цього йшло. Багато прогнозували подібний результат: у Києва немає глибини складу, багато кваліфікованих футболістів пішли свого часу. Не можна пройти і повз клубних фінансових негараздів... «Гірники» заслужено випереджають Київ. У «Шахтаря» більш насичений вибір потужних іноземних гравців, лідери як і раніше в команді, та й «серединка» у них набагато цікавіша. Бачимо, що по грі «Шахтар» виглядає дуже здорово!

- Якщо говорити в цілому, чого ви чекаєте від другого етапу чемпіонату? Буде все передбачувано і нудно чи варто сподіватися на сюрпризи?

- Від верхньої шістки я особливо і не очікую сенсації або якогось ривка. Звичайно, боротьба буде вестися, але призові місця вже всі визначені. Київ не здасть свої позиції! Нехай «Зоря» і виглядає непогано, але «Динамо» з його більш високим класом зобов'язане закінчувати на другій сходинці. Команда Вернидуба подобається, але їй буде вкрай важко. Цікаво інше. Зараз ми спостерігаємо серйозну конкуренцію за четверте місце між «Олімпіком» і «Олександрією»: швидше за все, тільки ці дві команди і будуть боротися за Європу. Звичайно, «Чорноморець» десь може спробувати створити інтригу, але ... Одесити іноді радують іграми, але вони нестабільні.

- Особисто ви за який формат розіграшу чемпіонату?

- Мені здається, оптимальною стане та схема, яку запропонував Сергій Палкін. Тоді боротьба буде скрізь: і внизу, і в середині, і попереду. Коли є конкуренція, то і про договірні ігри ходить набагато менше чуток. Самі розумієте, коли командам нічого не потрібно - вони грають привільно... А так ми отримаємо боротьбу фактично між усіма клубами! Це підвищить рівень чемпіонату, який зараз об'єктивно впав. У гравців з'явиться стимул, а ліга буде прогресувати.

- Розставте, будь ласка, команди першої шістки по місцях, які вони займуть за підсумками чемпіонату?

- 1. «Шахтар»; 2. «Динамо»; 3. «Зоря»; 4. «Олександрія»; 5. «Олімпік»; 6. «Чорноморець», - сказав Чуйченко в інтерв'ю журналу «Футбол».