Ігор Харатін: «Вдвічі приємніше, що свій дебютний гол за «Зорю» я забив у ворота «Шахтаря»

Футбол України 31 Березня, 12:53 959
Ігор Харатін: «Вдвічі приємніше, що свій дебютний гол за «Зорю» я забив у ворота «Шахтаря»
Півзахисник луганської «Зорі» Ігор Харатін являється вихованцем київського «Динамо». Футболіст відмітив, що дебютний гол в футболці «Зорі» в ворота «Шахтаря» має для нього особливе значення.

Ігор Харатін став автором єдиного гола луганчан у ворота донецького «Шахтаря» в матчі 21-го туру УПЛ, що відбувся 12-го березня в Харкові. З того часу пройшло менше місяця і тепер в 23-му турі підопічним Юрія Вернидуба знов доведеться грати проти «Шахтаря».

Ігор Харатін розповів «Футбол 24», як команда готується до гри та пригадав минулий поєдинок проти «гірників»:

– Матчі з такими сильним суперниками – це безперечно плюс. Ми не так давно грали вже проти «Шахтаря», але кожна гра різна, тому може бути все. Чим більше таких ігор в чемпіонаті, тим цікавіше і для футболістів, і для вболівальників.

– Свій дебютний гол у футболці «Зорі» ви забили якраз у ворота «Шахтаря». Для вас, як для вихованця київського «Динамо», мабуть, цей гол має особливу вагу?

– Так, дійсно, вдвічі приємніше, що свій дебютний гол я забив саме в ворота «Шахтаря».

– Вам вдалося забити гол у ворота Андрія Пятова після подачі з кутового. Скажіть, ваше підключення – це тренерська настанова чи ви відчули, що можете забити і пішли у штрафний майданчик?

– Це була тренерська настанова. Я постійно підключаюсь на стандартні положення. Саме в ту точку я біг, оскільки при вивченні суперника, нам тренерський штаб акцентував увагу на пропущений гол «Шахтаря» у матчі проти «Сельти». Тому моїм завданням було опинитися саме в тій точці, з якої вдалося вразити ворота.

– Орендовані у «Шахтаря» футболісти не зможуть грати в цьому матчі. Це суттєва втрата для команди чи є ким замінити цих виконавців?

– Звісно, хлопці б нам дуже допомогли. Але ми будемо прикладати по максимуму зусиль, щоб взяти очки у грі проти «Шахтаря».

– При підготовці до гри проти «Шахтаря», на що в першу чергу звертає увагу футболістів тренерський штаб?

– Ми не відштовхуємось від суперника. Тренерський штаб звертає увагу футболістів, в першу чергу, на нашу гру. Від нас вимагають показувати прогрес від гри до гри. Найголовніше, що від нас вимагають – кожен футболіст мусить відпрацьовувати на 100% в обороні.

– Чи погодитесь ви з тією думкою, що «Зорі» простіше грати другим номером з більш сильними командами, чим взламувати щільну оборону більш слабкого суперника?

– Можливо, з цим можу погодитись. Це через те, що у «Зорі» швидкісні фланги. Проти сильних суперників є куди розбігтись. В матчах з сильними суперниками доводиться діяти здебільшого на контратаках. Інколи виходять гарні ігри проти таких команд. Тому, у цьому я можу з вами погодитись.