Герой футбольного дня. Андрій Лунін

Футбол України 1 Квітня, 10:20 850
Герой футбольного дня. Андрій Лунін
Про гру та перспективи воротаря «Дніпра» Андрія Луніна.

Перспективи «Дніпра» й надалі залишаються туманними. Попереду ще десять турів чемпіонату України і в цих турах дніпрянам доведеться доводити своє право на місце під сонцем. Але навіть виграна на футбольному полі боротьба за виживання не гарантує клубові та команді процвітання. Організаційні проблеми наражають «Дніпро» на пониження у класі і навіть ліквідацію.

В такому випадку гравцям доводиться боротися за честь, а також заради особистих майбутніх перспектив. Доводиться проявляти себе, звертаючи уваги благополучних з фінансової точки зору команд. Тим паче, що у складі «Дніпра» – чимало молоді, чий футбольний шлях лише розпочинається. Звісно, це не ті умови, в яких повинен був би розвиватися український футбол. Але входити потрібно з того, що є.

Днепр

Андрій Лунін – приклад того, як потрібно працювати на своє ім'я. Молодий воротар в жовтні минулого року вперше отримав свій шанс на елітному рівні українського футболу - і вчепився за нього руками та ногами. Раніше Лунін виступав лише за молодіжну команду «Дніпра», але різка зміна вектора зумовила його перехід до основи.

Дебютним виявився жовтневий поєдинок проти «Карпат». Далі була «Волинь», «Десна» в Кубку України, «Сталь», «Динамо» і так далі. В чемпіонаті України Лунін не пропускав лише в двох останніх матчах, в яких «Дніпро» розписав нульову нічию з «Олександрією» та «Карпатами». На нуль пропущених були зіграні кубкові поєдинки проти «Ворскли» та «Десни». В протистоянні з останньою «Луніну вдалося виграти серію пенальті.

Андрей Лунин (Днепр)

Для молодого воротаря показники – цілком гідні. Лунін вже звернув на себе увагу, зокрема, донецького «Шахтаря». В подальшому працевлаштуванні, - якщо справи у «Дніпра» таки погіршаться, - Андрієві допоможе й статус гравця юнацької збірної України. Для Луніна важливо й далі працювати на високому рівні, але потрібно бути готовим і до невдач. В грі голкіпера неможливо обійтися без помилок. А помилки, коли вони стаються, особливо яскраво кидаються у вічі. Гра на футбольному полі – це основа, фундамент. Але психологічна стійкість, вміння терпіти і не зламуватися під тиском тягаря – не менш важлива складова воротарського успіху.